Setanta Sports: Вже готові взяти на себе відповідальність трансляції УПЛ

Добавлено: 6 Авг в 17:51
Setanta Sports: Вже готові взяти на себе відповідальність трансляції УПЛ
Setanta Sports: Вже готові взяти на себе відповідальність трансляції УПЛ
 У компанії Setanta Sports повідомили, що перебувають в очікуванні фінального рішення про єдиний телепул. Про це повідомляє Tribuna.com з посиланням на заступника гендиректора Setanta Sports Тамару Бадашвілі.

"На цьому етапі перебуваємо в очікуванні фінального рішення. Раді, що більшість клубів поділяють зміст та формат проекту, який ми запропонували. Для нас важливо зробити пропозиції Прем'єр-лізі та клубам про єдиний пакет, який буде вигідним як загальними правилами гри, так і єдиною комунікацією. Раді, що очікування більшості клубів збіглися з нашою пропозицією і учасники Прем'єр-ліги згодні з тим форматом роботи, який ми запропонували.

Рішення Setanta Sports про вхід на український ринок та отримання прав трансляції Прем'єр-ліги було зумовлене не лише спортивним інтересом. В Україні зараз важкі часи, а Setanta Sports ясно висловив свою позицію з першого дня після початку цієї ситуації. Ми не лише підтримували активності та кампанії за Україну, а й були їх ініціаторами.

Важливо, що подивитись українську Прем'єр-ліга зможуть із будь-якої точки світу. На цьому етапі Setanta Sports мовить у 14 країнах Європи та Азії, до того ж дохід, отриманий з іноземних трансляцій, буде використовуватись на підтримку українських клубів і всієї Прем'єр-ліги.

Незважаючи на всі труднощі, Setanta Sports вже готовий взяти на себе відповідальність трансляції української Прем'єр-ліги як у країні, так і за її межами та дати можливість мільйонам іноземців, як і мільйонам українців дивитися матчі українських клубів.

Однією з передумов до цього стало рішення показувати матчі "Динамо" та "Зорі" у Лізі чемпіонів та Лізі конференцій. Щоб купити права на трансляцію цих матчів, Setanta Sports заплатив солідну суму, і ми дуже раді, що це дало гарний відгук в Україні. Тільки за цими матчами на OTT платформі setantasports.com стежили 200 000 глядачів", - йдеться в заяві.

Теги: генерация слов..
Просмотров: 411       Комментарии: 1
Все комментарии
р Понравилась новость? Да НетABSAZ
Зараз все дивлюсь на 2+2. Ніяких проблем.

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog