"Металіст 1925" U-19 – "Анкар" – 4:1

Добавлено: 15 Янв в 19:49
 На позитивній хвилі розпочав ігрову програму зимових зборів юніорський склад харківського "Металіста 1925". Сьогодні на
заміській базі у Високому наші хлопці впевнено переграли аматорський "Анкар" з рахунком 4:1.

Влучними пострілами за господарів відзначились Артем Кучков, Валерій Блажко та Денис Ндукве. Ще один м'яч вже в третій тридцятихвилинці звітного спарингу записав до пасиву одних з гравців команди гостей.

100-відсотково у психологічному сенсі будь-яка вікторія додає позитиву, тож вітаємо команду з гарним початком ігрової програми підготовчого етапу. Але зимові збори тільки-но набирають обертів – основна робота ще попереду!

"Металіст 1925" U-19 (Харків) – "Анкар" (Харків) – 4:1
Голи:
Кучков, Блажко, Ндукве, автогол гравця "Анкару"

"Металіст 1925" U-19. Склад

1-й тайм. Чосов, Товкач, Дегтярьов, Шишко, Дзюба, Гуренко, Кучков, Іваненко, Лещинський, Журавель, Стрельник
2-й тайм. Чосов, гравець на перегляді, Коваль, Понамарьов, Кільовий, Баранов, Курцев, Блажко, Ндукве, гравець на перегляді
3-й тайм. Чосов, Криволапов, Курцев, Кальченко, Волинець, 6 гравців на перегляді