Соломон Кверквелія: "Тут є все для того, щоб грати у футбол"

Добавлено: 14 Окт в 20:22
Соломон Кверквелія:
Соломон Кверквелія: "Тут є все для того, щоб грати у футбол"
 Грузинський новачок "Металіста 1925" Соломон Кверквелія розповів клубній пресслужбі про те, як його прийняли в команді, виступи за збірну Грузії та сміх на тренуваннях

- Розкажи, будь ласка, про початок свого футбольного шляху?

- Як всі діти, коли мені було сім років я любив спорт. У місті Самтредіа, де я народився, була дитяча команда. У мене було таке бажання, тож я і почав у футбол грати

- Ти високий на зріст футболіст. І в дитинстві також був, мабуть, не маленький. Як тебе не переманили до видів спорту, де полюють за такими габаритами, баскетболу чи волейболу?

- Ні, в мене ніколи не було бажання займатися іншим видом спорту, окрім футболу. Просто, я спочатку хотів грати у воротах. Проте, коли став у ворота, там було потрібно завжди стояти і мені це стало не цікаво. Тож, почав грати у центрі захисту і до сих пір виступаю на цій позиції.

- Ти вже кілька днів провів у розташуванні "Металіста 1925". Як тебе зустріли Україна, Харків, команда?

- Про Україну я багато знаю, чув. У мене є тут друзі. Мій близький друг - це Тарас Михалик, ми грали разом з ним у складі "Локомотиву". Ми з ним щодня на зв'язку, спілкуємося. Місто я ще не встиг побачити. Про команду можу сказати, що тут класні хлопці, хороший колектив. Тут є все для того, щоб грати у футбол. Мені все подобається.

- Що взагалі знаєш про сьогоднішній український футбол?

- Я знайомий з Марко Девічем, ми разом з ним грали в "Рубіні". Звісно я знаю про український футбол, бо з Давидом Хочолавою, який грав у "Шахтарі" ми кілька років граємо разом із ним у складі збірної Грузії. В принципі, я, як міг, завжди слідкував за чемпіонатом України.

- Ще на самому початку професійної кар'єри ти міг опинитися в Україні?

- Це було, коли мені було 18 років. Я приїздив до Турції на збори "Шахтаря". Був там не перегляді, але не склалося.

- У цьому році ти тільки одного разу грав у складі збірної Грузії, це, мабуть, одне і з твоїх особистих завдань повернутися до національної команди?

- Звісно, повернутися до збірної. Кожен футболіст мріє про те, щоб грав за свою країну, я впевнений у цьому. Я вже 10 років, як граю за збірну. Але цілі не тільки повернутися до збірної. Мета, щоб ще не один рік грати у футбол на високому рівні.

- Каладзе, Каннаваро, Неста Мальдіні - ти казав, що це твої улюблені захисники. Хто із сучасних центральних оборонців тобі подобаються. Які мають бути якості у сучасного центрбека, на твою думку?

- Станом на сьогодні найкращим центральним захисником я вважаю Серхіо Рамоса. За останні 10 років, думаю, він найсильніший. У кожного захисника є свої плюси та мінуси. Мені більше подобаються жорсткі захисники. Я також так граю.

- Зустрічав твої слова, що в одній із попередніх команди ти був номером один з анекдотів, міг трохи станцювати на тренуванні, можемо чогось такого від тебе очікувати в "Металісті 1925"?

- Можливо, не найкращий, але один з них. Я люблю жарти, я весела людина. Правда, не завжди веселий, але мені подобається, коли на тренуванні сміються. Я вмію це.

Теги: Соломон Кверквелия; Металлист 1925; Футбольные трансферы;
Просмотров: 1368 Комментарии: 4
р Понравилась новость? Да Нет


Смотритель
Поглядим. Удачи!
IhorGM +1   
Цікаве поповнення. Захисники потрібні. Успіхів Соломону уновій команді!
ABSAZ
Хорошо, что понравилось. Удачи и ещё раз удачи!
Wihtewolk -1   
Теперь ,как это у нас бывает, шо б его на лавку не посадили, и мы не увидели его в игре
IhorGM +1   
Цікаве поповнення. Захисники потрібні. Успіхів Соломону уновій команді!
Смотритель
Поглядим. Удачи!
ABSAZ
Хорошо, что понравилось. Удачи и ещё раз удачи!
Wihtewolk -1   
Теперь ,как это у нас бывает, шо б его на лавку не посадили, и мы не увидели его в игре

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog