|
|
"Металіст 1925" завершив зимові збориДобавлено:19 марта 2024, 11:43 ![]() Учора делегація "Металіста 1925" повернулася до України, подорож з Іспанії до Щасливого тривала понад 24 години.
16 лютого "Металіст 1925" зіграв свій заключний поєдинок на зборах. Наступного дня зранку команда провела останнє тренування в Іспанії, а вже пообіді відправилася до аеропорту, звідки полетіла до Варшави. Уже зі столиці Польщі команда автобусом вирушила до України та надвечір прибула до Щасливого. Сьогодні у підопічних Віктора Скрипника вихідний. А вже завтра команда розпочне безпосередню підготовку до першого матчу другої частини сезону проти "Динамо". Гра відбудеться у неділю, 25 лютого та розпочнеться о 15:30. Нагадаємо, що в Іспанії "Металіст 1925" провів 6 контрольних матчів: "Вольфсберг" - 1:3 "П'яст" - 0:2 "Левадія" - 1:0 "Брентфорд Б" - 4:0 "Согндал" - 2:1 "Райт ту Дрім" - 1:3 Найкращий бомбардир команди на зборі - Дмитро Юсов, на його рахунку три голи. По два м'ячі забили Андрій Борячук та Арі Моура, ще по одному голу в активі Олексія Сидорова та Дмитра Капінуса.
Павел понравилось
Все комментарии
Добавление комментарияОставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.При регистрации вся реклама на сайте исчезает!![]() Войти на сайт под своим логином. Зарегистрироваться на сайте. Как придумать надежный пароль? |
Иван Багрий 7 Матвей Панченко 3 Денис Кондратюк 3 Илья Хруник 2 Дисквалификации Нет игроков Угроза пропуска Нет игроков Список травмированных Ари Моура Рамик Гаджиев |