Шовковський: Ми нарешті забили після стандартів

Шовковський: Ми нарешті забили після стандартів

Добавлено:07 февраля 2023, 18:13
Шовковський: Ми нарешті забили після стандартів
Шовковський: Ми нарешті забили після стандартів

 
Виконуючий обов'язки тренера "Динамо" Олександр Шовковський прокоментував перенесений матч третього туру чемпіонату України проти Харківського "Металіста 1925".

- Чому сьогодні у воротах грав Руслан Нещерет? І як він почувається після допущеної воротарської помилки під час другого прощеного?

- З Нещеретом все добре. Він заслужив на те, аби сьогодні зіграти. Його ставлення до тренувального процесу, його працелюбність дуже імпонує. Тому це нормально. Бущаном теж все добре. У нас всі готуються до матчів і всі готові вийти на поле. Немає гравців ні в "Динамо", ні будь-де в світі, які мають гарантію того, що гратимуть.

- Як ви плануєте готуватися до останньої гри року проти "Оболоні"?

- Готуватимемося у штатному режимі. Нічого зайвого, нічого особливого – все як завжди. Завтра зберемося на базі, буде відновлення тих гравців, які сьогодні виходили в стартовому складі, і тренування для тих гравців, які у були у заявці, або виходили на заміну. Готуємось до гри в звичному режимі.

- "Динамо" забило чотири голи. Який з них вам найбільше сподобався?

- Ви знаєте, мені подобається кожен забитий гол, адже кожен з них формує підсумковий результат. Я хотів би сказати про те, що ми нарешті забили після стандартів. У нас довго цього не було. Хотілося б, аби хлопці сміливіше йшли у штрафний майданчик суперника.
Теги: генерация слов..
Просмотров: 227       Комментарии: 1
Все комментарии
Оцените?

Аби не дурацьке видалення, хотів би подивитись на вашу гру . Там нічого не було шокуючого. Так захотів суддя і перепаскудив гру М1925. ШКОДА.

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?