Олексій Бєлік про відмову від перенесення матчу з «Металістом 1925»

Олексій Бєлік про відмову від перенесення матчу з «Металістом 1925»

Добавлено:05 февраля 2023, 14:39 (фаншан)
Олексій Бєлік про відмову від перенесення матчу з «Металістом 1925»
Олексій Бєлік про відмову від перенесення матчу з «Металістом 1925»

 Головний тренер «Шахтаря» U-19 Олексій Бєлік пояснив причину відмови юнакам Металіста 1925 у перенесенні матчу передостаннього туру осінньої частини чемпіонату.

«Я з повагою ставлюся до колег та суперників. Але насамперед я маю захищати свою команду, щоб реалізовувати поставлені цілі. В цьому сезоні через логістичні та погодні складнощі ми тричі зверталися до інших клубів з проханням посунути або перенести очні матчі. І тричі нам відповідали відмовою. У мене немає ніяких претензій: всі сторони посилалися на регламентні норми.

Але як би на мене подивилися мої футболісти, якби я дав двом кращим гравцям суперника (йдеться про Панченка та Ногейру з «Металіста 1925» - прим) пропустити через дискваліфікацію не нашу гру, а наступний матч проти «Динамо», зігравши з нами весною - вже після киян у найсильнішому складі?

Я розумію кадрові проблеми харківської команди, але коли в мене було те ж саме напередодні матчу з «Барселоною», я без жодного тренування включив у склад хлопця з команди -U17. Регламент має бути однаковим для усіх, хіба не так?» – сказав Бєлік.

«Шахтар» до цього відмовив «Металісту 1925» у перенесенні матчу юнацьких команд через брак гравців у харківського клубу. Гра мала відбутись 3 грудня.
Теги: генерация слов..
Просмотров: 731       Комментарии: 2
Все комментарии
Оцените?

Для того, чтобы включить в заявку на матч ЮЧУ игрока Ю17, этот игрок должен быть предварительно заявлен (летом) за этот профессиональный клуб на текущий сезон, да к тому же на основании контракта этого игрока с клубом. То есть или этот игрок уже был в заявке на сезон, то ли каким то образом Шахтёр его дозаявил. Но одно дело дозаявить 1 игрока, а совсем иное 5-7 игроков.


як завжди куча слів, і ніхрена не пояснив, одно зрозуміло їм повідмовляли кучу разів, а на М 1925 вирішили " відігратись"

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?