Ігор Циганик: «Чому «Минаю» видали ліцензію на цей стадіон?»

Ігор Циганик: "Чому "Минаю" видали ліцензію на цей стадіон?"

Добавлено:05 февраля 2023, 12:56 (фаншан)
Ігор Циганик:
Ігор Циганик: "Чому "Минаю" видали ліцензію на цей стадіон?"

 Відомий український телеведучий і коментатор Ігор Циганик висловив свою думку щодо ситуації навколо незіграного матчу 16-го туру чемпіонату України «Минай» — «Динамо».

«Поєдинок „Минай“ — „Динамо“ не відбувся виключно через недбалість наших футбольних функціонерів. І хтось має нести покарання.

Динамівці думали, як добиратися на цей матч. Вирішили їхати до Ужгорода потягом, а не автобусом. Приїхавши, кияни там провели тренування, на наступний день вийшли на гру і на 2-й хвилині пролунала повітряна тривога, яка тривала досить довго. У підсумку було ухвалено рішення, що догравати матч неможливо, бо на стадіоні немає штучного освітлення і забезпечити проведення поєдинку неможливо.

Як це пояснити? Ужгород! Це не Кривий Ріг, не Дніпро, не Харків. У нас півтора року тривають тривоги, і невже не можна було передбачати таку історію, що повітряна тривога може бути тривалий час? Після завершення тривоги, можна було проводити зустріч, і я впевнений, що „Динамо“ цього хотіло, адже їм не було сенсу туди їхати, потім, не зігравши, повертатися та все одно їхати знову до Ужгорода, щоб зіграти цей матч.

А проблема вся в тому, що у нас центр ліцензування УАФ багато-багато років займається лише тим, що отримує винагороду за те, щоб допускати або не допускати клуби до змагань. Про це всі говорять. Це безлад, який є в українському футболі. Так не можна. Винен абсолютно чітко — центр ліцензування, який дав можливість „Минаю“ заявити цей стадіон. Можна ж було якось домовитися умовно, що якщо немає світла, тоді відповідальність несе клуб, тому що не можна проводити матчі на стадіонах, де немає штучного освітлення. Тим паче, що поряд є стадіон „Авангард“. Звичайно, тривоги не можна прорахувати, але можливість того, що у нас грудень місяць, і вже темно, починаючи з 16 годин, про це можна було подумати? Чому „Минаю“ видали ліцензію на цей стадіон?

Тепер УПЛ визнала цей поєдинок недограним через тривалу повітряну тривогу і вирішила перенести зустріч на пізніший термін. Хто тепер компенсує „Динамо“ виїзд на цей матч? Це не форс-мажорні обставини. Форс-мажорна обставина — це якби стадіон відповідав усім вимогам і тривога тривала цілий день. Таке буває. А тепер ми розуміємо, що якби був повноцінний стадіон, зі штучним освітленням, то цей матч відбувся б, але трохи пізніше. Де шукати тепер „дірки“ у календарі для того, щоби зіграти цей поєдинок? Ви бачили скільки у нас недограних матчів? У мене таке враження, що в нас лідери навесні гратимуть через два дні.

Тепер київське „Динамо“ має претензії: або відшкодовуйте виїзд, або зараховуйте технічну поразку супернику. Можливо, кияни думають над тим, щоб оскаржити рішення Прем’єр-ліги дограти матч пізніше. Нехай Контрольно-дисциплінарний комітет пояснить, чому сталася така ситуація? Чому матч не відбувся? Хто компенсує витрати? Хтось же ж має понести за це відповідальність?», — сказав Циганик в етері «Циганик Live».
Теги: генерация слов..
Просмотров: 572       Комментарии: 0
Все комментарии
Оцените?
  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?