Юрій Береза: «І де зараз Металіст?»

Юрій Береза: «І де зараз Металіст?»

Добавлено:04 февраля 2023, 17:03
Юрій Береза: «І де зараз Металіст?»
Юрій Береза: «І де зараз Металіст?»

 Почесний президент «Дніпра-1» Юрій Береза прокоментував виступи українських клубів у єврокубках та розкритикував Олександра Ярославського.

– Як вам результати українських клубів в Європі?

– Невдачі українських клубів в Європі – це наслідок системи, яка складалася роками. Хочу нагадати недалеке минуле, коли у двох клубів було дві запасні лавки або три, два фарм-клуби, ну тоді, звичайно, можна давати гарні результати окремим клубам в Європі, у світі. Тоді давайте хай буде два клуби, і нехай вони сперечаються між собою, хто стає чемпіоном сьогодні, хто кубок виграє, а всі інші – аматори, вони працюють на основних роботах, зібралися, програли «Шахтарю», іноді дали бій, в нічию з «Динамо» зіграли.

Ось були, наприклад, гучні заяви від Ярославського: «Ми «Металіст»! Ну і де «Металіст»? В мене в повазі «Металіст 1925», з яким у нас непрості стосунки, але вони гідно представляють Харківщину в УПЛ.

– Ми якось спілкувалися з вами, коли мова зайшла про «Металіст», ви сказали, що ви не Ярославський, щоб красти чужу емблему та кольори. Яка зараз у вас думка, коли з'явилася інформація, що є проблеми з боргами через правонаступництво «Металіста» та «Карпат», а СК «Дніпро-1» – чистий та незалежний клуб, що визнано УЄФА?

– Можна вкрасти все: і кольори, й емблему, але я хочу нагадати один вислів: «Життя – це супермаркет: бери що хочеш, але на виході каса і за все треба буде заплатити». Не хочу лізти в харківський футбол, але хочу сказати, що коли цькували «Металіст 1925», я встав на їхній бік і це була принципова позиція. Мені не подобається шоу, яке було влаштовано з поверненням «Металіста». Є правове поле та є власники клубів, у тому числі ФК «Дніпро» і СК «Дніпро-1».

Якщо ми захочемо взяти емблему, то треба йти в УЄФА, розв'язувати питання з боргами, є купа юридичних питань. Я поважаю всіх вболівальників. Вболівальник – це основа футболу, але з іншого боку, вони не можуть впливати на власника. Тільки він вирішує що робити далі з клубом.

А традиції вони все одно зберігаються, товариству «Дніпро-1» 8 років, а спортивному клубу буде 6 років, в ті часи (8 років тому) ще ФК «Дніпро» гримів у Європі, доходив до варшавського фіналу. До речі, що символічно, після створення громадської організації, перший товариський матч був саме з ФК «Дніпро». Проти нас у полку «Дніпра-1» грали Зозуля, Шахов та інші.

Найбільш важливе, що в Дніпрі є великий футбол, хотілось би, звичайно, щоб матч Ліги Чемпіонів в наступному сезоні прозвучав на «Дніпро-Арені», тут Ви не уявляєте яка це мрія для мене. Ще раз кажу, що сектор за воротами буде для всіх хто воював в цій війні з 14-го року включно, це вже рішення прийняте мною і воно незмінне.
Просмотров: 801       Комментарии: 1
Все комментарии
Оцените?
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?