Юрій Береза назвав Кучера і Краснікова харківськими аферистами

Юрій Береза назвав Кучера і Краснікова харківськими аферистами

Добавлено:04 февраля 2023, 12:54 (фаншан)
Юрій Береза назвав Кучера і Краснікова харківськими аферистами
Юрій Береза назвав Кучера і Краснікова харківськими аферистами

 Почесний президент «Дніпра-1» Юрій Береза оцінив останні півтора року команди і назвав колишнього спортивного директора і тренера «харківськими аферистами».

«У нас був певний провал, і це, зокрема, моя вина, що не стежив за тим, що відбувається в клубі. Прихід пари харківських аферистів — це також мій провал (ідеться про Євгена Краснікова та Олександра Кучера), клуб досі розраховується за їхнє „управління“, але тоді реально фізично не міг за всім стежити, змінилися пріоритети в житті.

Як бачите, президент повернувся в клуб і все нормалізувалося. З Юрієм Вільйовичем у нас синергія на найвищому рівні. Є тренери, які можуть збігтися з клубом. Не всякий тренер підійде нашій команді. „Дніпро-1“ спочатку треба полюбити, впустити у своє серце і тоді, „Дніпро-1“ пустить тебе до себе і ти зможеш зробити будь-який результат. Як сказав Юрій Максимов: „з цими бійцями можна зробити і досягти чого завгодно“, — ось він це і робить. „Шахтар“ обіграли „Барселону“ 1:0? А ми їх 3:1! Факт? Факт!

Ми з Юрієм Вільйовичем дуже хороша команда. Він — мотиватор, а я — стимулятор. Особливо стимулювання працює, коли футболісти знають, що в батальйоні „Дніпро-1“ один взвод виділено під спортсменів, ну це, звичайно, гумор», — сказав Береза в інтерв’ю телеграм-каналу «Дніпрянин».
Теги: генерация слов..
Просмотров: 629       Комментарии: 1
Все комментарии
Оцените?
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?