Дикий: Стадіон Миная сертифікований УАФ, про технічну поразку не йдеться

Дикий: Стадіон Миная сертифікований УАФ, про технічну поразку не йдеться

Добавлено:03 февраля 2023, 20:01
Дикий: Стадіон Миная сертифікований УАФ, про технічну поразку не йдеться
Дикий: Стадіон Миная сертифікований УАФ, про технічну поразку не йдеться

 Виконавчий директор Української прем’єр-ліги Євген Дикий прокоментував ситуацію з матчем між Минаєм і Динамо в 16-му турі чемпіонату України.

“Чому матчі УПЛ проходять на стадіоні без освітлення? Оскільки нормативно-правовими документами УАФ передбачено, що допуском стадіонів до змагань в УПЛ та ПФЛ займається саме УАФ, це питання краще адресувати відповідному комітету УАФ, що атестує стадіони”.

“Оскільки цей стадіон сьогодні сертифікований УАФ і допущений до проведення матчів Української Прем’єр-Ліги, то на даний момент про технічну поразку [для Миная] не йдеться”.

“Тим більше, на цьому стадіоні протягом сезону вже відбулося багато матчів, так само як і минулого сезону він приймав матчі УПЛ”.

Нагадаємо, сьогодні, 3 грудня, не відбувся матч Минай – Динамо, який розпочався о 13:00, але тривав трохи більше хвилини.

Арбітр Олександр Шандор призупинив зустріч через повітряну тривогу. Оскільки загроза по всій Україні тривала тривалий час, делегат матчу ухвалив рішення про перенесення гри. На стадіоні “Минай” відсутнє штучне освітлення, і поєдинок не встигли дограти в неділю за денного світла.

Динамо посідає шосте місце, набравши 22 очки у 12-ти матчах. Минай залишається останнім у чемпіонаті України із шістьма очками.

У наступному матчі команда Олександра Шовковського прийме Металіст 1925 7 грудня. Минай зустрінеться із ЛНЗ 9 грудня.
Теги: генерация слов..
Просмотров: 392       Комментарии: 2
Все комментарии
Оцените?

Дятли з УАФ прийняли цю недокоманду в Прем'єр Лігу з умовою, що світло збудують. А зараз на все забили... Минтай хреновий.


а при чём здесь стадион ? кто то лицензировал его ? а киевский " полугранд " засоужил тех поражение...этот недоклуб только и может существовать на предвзятости судей который поятся сссукиссов

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?