Андрій Недєлін: «Перед клубом стоять вельми амбітні цілі та завдання»

Андрій Недєлін: "Перед клубом стоять вельми амбітні цілі та завдання"

Добавлено:29 февраля 2023, 13:49
Андрій Недєлін:
Андрій Недєлін: "Перед клубом стоять вельми амбітні цілі та завдання"

 Генеральний директор "Металіста 1925" Андрій Недєлін дав перше інтерв'ю в оновленому статусі. Розповів про те, що тепер зміниться для нього та клубу, виступи головної та жіночої команд, а також розвиток академії "Металіста 1925":

- Андрій Миколайович, вітаємо вас з призначенням на посаду генерального директора “Металіста 1925”. Як зміниться ваша роль у клубі?

- Дякую за привітання. Насправді для мене функції фактично не зміняться. Я продовжу брати участь у роботі всього клубу, займатися адміністративною складовою управління в "Металісті 1925", буду це робити надалі, фактично як і раніше було на посаді виконавчого директора.

- Вас обрали новим генеральним директором клубу. До цього ви обіймали посаду виконавчого директора. Наближається до завершення перше коло чемпіонату, а за ним і перша частина сезону. Як оцінюєте виступ команди?

- Першу частину сезону оцінюю позитивно. Так, не вдалося досягти тих позицій в турнірній таблиці, про які ми мріяли та до яких ми прагнемо, які ми ставили собі за мету. Не в останню чергу, через низку суддівських помилок, ми не добрали певну кількість очок. Але загалом, нормальний виступ команди. Є куди рости та є до чого прагнути. Навесні намагатимемося перемагати в кожній грі, щоб таким чином покращувати свої позиції в турнірній таблиці.

- У 2023 році у клуба з'явилася жіноча команда. Чи звиклися вже з цим напрямком, які враження від роботи?

- Під керівництвом такого талановитого тренера, як Володимир Миколайович Пятенко, який цієї осені також очолив жіночу збірну України з футболу, команда не просто буде розвиватися. Вона зобов'язана розвиватися великими кроками. Узимку вболівальники побачать якісні зміни в складі, що дозволить нам досягти бажаного результату. Ми завжди для клубу ставимо амбітні цілі та завдання. З нашою жіночою командою – ми будемо боротися за чемпіонство.

- Яка ситуація зараз у клубу з дитячим та юнацьким футболом?

- Зараз, на жаль, наша академія не має можливості тренуватися на штучних полях біля стадіону "Металіст". Проте ми пішли іншим шляхом. Сьогодні відкрито 9 філій нашої академії по всьому Харкову. Це дозволило нам розширити нашу присутність в місті й, тим самим, забезпечити зручність відвідування нашої академії. Наразі у нас займаються майже 500 дітей. Ми покращили матеріально-технічну базу, повністю екіпірували всі команди, закупили м'ячі. Також до нас повертаються діти з інших команд. У такий непростий час ми, перш за все, турбуємося, зокрема, про безпеку. Наші головні завдання: зробити відвідування футболу безпечним та зручним. Зараз плануємо проведення в Харкові дитячого зимового турніру з призами від компанії WhiteBIT. Хочемо, щоб участь у змаганнях взяли близько 80 команд. Ця подія буде великого масштабу з початку повномасштабного вторгнення.

- Наскільки стало несподіванкою для “Металіста 1925” бажання Едмара залишити команду? Чи створило це якісь проблеми для функціонування команди?

- Структурно міцні клуби відрізняються тим, що, умовно, відхід однієї людини не може похитнути міцну конструкцію, розбалансувати механізм. Ми з великою повагою ставимося до роботи Едмара й вдячні за все, що він зробив для клубу, українського футболу та України.

- Ви отримали оновлену посаду, якісь ще кадрові зміни в клубі плануються?

- Кардинальних змін в клубі не планується. Принаймні, найближчим часом, таке питання не розглядається. Але в залежності від розвитку клубу, звичайно, ми будемо підсилювати клуб сильними фахівцями.

- Чи є вже в команди якісь попередні плани на зиму?

- Зараз розглядаємо варіант проведення зборів не лише у звичній для нас Туреччині. Дивимося також на інші регіони, де є можливість провести збори. У першу чергу нас цікавлять спаринги та якісна підготовка до другої частини сезону. Адже від підготовки буде залежати те, як команда виступить у другій частині сезону. А тут, як я вже казав, перед клубом стоять вельми амбітні цілі та завдання.
Просмотров: 520       Комментарии: 0
Все комментарии
Оцените?
  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?