Сергій Лавриненко: «Нам вдалося виграти завдяки шаленому бажанню»

Сергій Лавриненко: "Нам вдалося виграти завдяки шаленому бажанню"

Добавлено:25 февраля 2023, 18:25
Сергій Лавриненко:
Сергій Лавриненко: "Нам вдалося виграти завдяки шаленому бажанню"

 
Головний тренер "Вереса" Сергій Лавриненко зізнається, що якщо б сьогодні рівняни поступилися "Металісту 1925", справи у них би були відверто кепськими. Але "Вересу" у матчі з 7-а голами таки вдалося вирвати перемогу. 4:3 на табло у Рівному.

"Задоволені результатом. Це така довгоочікувана перемога, ми над нею довго працювали. Вона забрала багато сил, емоцій, але головне, що це перемога. Нам вдалося виграти завдяки шаленому бажанню, завдяки розумінню того, що це стратегічна для нас гра. Ми дуже хотіли перемогти, налаштовувались на це. Ми двічі по ходу зустрічі поступались, але хлопці знайшли в собі сили й емоції переломити хід гри.

Перед матчем ми говорили підопічним, що це ключова для нас гра. Усі дорослі футболісти й розуміють, якщо б програли, було б дуже мало шансів боротися далі. У перерві говорив, що потрібно грати, не дивитися на рахунок на табло. Однак так сталось, що на початку другого тайму пропустили".
Теги: генерация слов..
Просмотров: 1241       Комментарии: 16
Все комментарии
Оцените?

Заслуженно перемогли. У нас гавно а не команда.Безвольная игра в очередной раз.Ткачука и Курилу гнать из команды. Нужна срочная чистка не допустимо то что творят эти так называемые защитники.


А чому була червона картка? це якби був один нападник і один захисник, який порушує правила. А тут був ще один захисник. Правда там був ще суддя, який з легкістю розібрався. Так було порушення, але не на червону.
Всім, кому не подобається гра, будьте так ласкаві в підборі своїх висловів.
А Лавриненко то таке...


ABSAZ (25 Ноября в 20:36), Тому що був подобний прицидент в матчі Динамо - Кривбас. Там такий же епізод і також червона. Так що,треба не робити помилок,щоб такої ситуації не було.


ABSAZ (25 Ноября в 20:36), По поводу гри - Борячук та Русін тягнули команду як могли. Плюс Ткачук свої косяки закрив забитим м'ячем. Но те що було в середені поля та захисті - просто жах.


У мене не було можливості подивитись увесь матч, але в інтернеті зовсім не було трансляцій. Були другі зустрічі, а з М1925 не було. Бачив тільки коротку. Мені не подобається те, що ігри Металіста 1925 майже завжди неможливо подивитись, як другі. Може і були помилки, але гра була і голи були, але суддя зробив все для перемоги Вереса.


ABSAZ (25 Ноября в 20:58), Тут зіграли більше помилки у нас,чим Вересу допоміг суддя.


Жека Старагин (25 Ноября в 21:07), Помилки будуть завжди... Не помиляється той, хто нічого не робить. Але якщо помилки підсилюються продажними суддями, виходить дуже скверна гра в нашому баченні.


Ну небуло нічого такого з сторони судді, щоб казати о заонгажованлсті. Вилучення - пас назад з помилкою, по суті пас на вихід. Червона. Гол 1 - Капінус міг винести м'яч,але дуже довго готувався. Другий - дали багато простору щоб підготуватися і пробити. Третій - пенальті. Навіщо було Ткачуку лізти в ноги ігроку з Вереса? Супроводжуй,витісни з штрафної. З поліссям взе руки положив на спину ігрока. Чи на помилках не вчиться? Четвертий - як завжди, хаос во вратарській. Судді тут не при чиму!!! Не треба шукати чорну кішку в темній кімнаті!


ABSAZ (25 Ноября в 21:36), Так,не помиляється той,хто нічого не робить. Але на помилках треба вчитися. А вони постійно одні і ті ж! Пенальті,червоні, гра в карному майданчику! Я бачу це в відсутності дісципліни.


Я на цьому сайті вже 10 років. І завжди вболівальники хочуть від команди кращої гри, або гри без помилок. Так не буває. То помилився один, а в наступній грі інший. А ми хочемо бачити команду нашої мрії. Це буде лише тоді, коли на полі будуть грати високо професійні гравці, не всі , а хочаб декілька. На них будуть всі рівнятися. Згадай той старий Металіст. А зараз проходить становлення команди. Так не дуже швидко, але буде згодом.


Жека Старагин (25 Ноября в 21:53), Я бачу основну проблему в тому, що у нас нема нормального та досвідченого тренера. Скільки можна допускати одні і ті ж помилки? Уже набридло. Нема дисципліни, нема гри поки що. Наступна перемога можливо буде у 2024 році. У 3 іграх, що залишилися, шансів нема на позитивний результат.
Голодюка можна залишити помічником тренера, якщо він забажає залишитися.


ABSAZ (25 Ноября в 22:08), Помиляються вмі,але треба вчитися на помилках. А тут одне і теж. Я думаю,що даже з цих футболістів,можливо зробити непогану команду, але потрібен тренер. Це як колись був Маркевич, який з ноунеймів,зробив непогану команду.


Відповім так, що на мою думку в зимове трансферне вікно будуть зміни в кращу сторону. Якщо цього не станеться, то команда опуститься в зону вильоту. Побажаю ВСІМ НАМ ВДАЧІ.

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?