«Верес» вирвав перемогу у «Металіста 1925»

"Верес" вирвав перемогу у "Металіста 1925"

Добавлено:25 февраля 2023, 17:03

Сьогодні, 25 листопада, на стадіоні «Авангард» у Рівному у рамках 15-го туру української Прем'єр-ліги сезону-2023/2024 «Верес» приймав «Металіст 1925». Матч закінчився мінімальною перемогою господарів з рахунком 4:3.

Вже на четвертій хвилині зустрічі Борячук вивів гостей уперед. Однак із сьомої хвилини М-1925 грав у меншості через вилучення Курила.

До перерви Верес зумів повести у рахунку. На 14-й хвилині відзначився Шевченко, а на 36-й хвилині забив Владислав Шарай. Після паузи М-1925 провів два голи за чотири хвилини зусиллями Русина та Ткачука. Верес завдяки точному удару з пенальті від Дахновського вдруге за зустріч зрівняв рахунок.

Героєм поєдинку став форвард рівненського клубу Микола Гайдучик. Нападник вийшов на поле на 85-й хвилині, а через чотири хвилини зумів провести переможний гол у ворота Металіста 1925.

Таким чином, у «Металіста 1925» залишилося 15 очок і він, як і раніше, знаходиться на одинадцятому місці у турнірній таблиці української Прем'єр-Ліги. «Верес» (11) піднявся на 14-те місце. Лідером змагань є СК "Дніпро-1" (30).

У наступному турі «жовто-сині» зіграють на виїзді із «Шахтарем». Матч відбудеться у неділю, 3 грудня.

«Верес» - «Металіст 1925» - 4:3
Голи:
Шевченко 14, Шарай В. 36, Дахновський 69 (пен), Гайдучик 90 - Борячук 3, Русин 55, Ткачук Є 59

Верес: Когут (к), Жуліо Сезар, Шестаков (Курко 90+4), Дахновський (Гайдучик 86), Яго (Блізниченко 79), Кучеренко, Кучеров, Балан, Шарай В. (Світюха 79), Кухарук (Кльоц 46), Шевченко

Металіст 1925: Мозіль, Капінус, Ткачук Є., Курило, Фарина, Габелок (к) (Бичек 65), Русин, Ткачук А. (Коваленко 9), Мартинюк, Юсов (Ременюк 60), Борячук (Сидоров 65)

Просмотров: 1475       Комментарии: 6
Все комментарии

В команді потрібні кардинальні зміни - потрібен тренер,який наведе лад в обороні, потрібні гравці середньої ламки та крайні захисники. Вітсотків на 70 треба брати нових футболістів. Габелок слабкий, Мартинюк та Ткачук вже на пенсії. Середини немає.

Тут вже погоджуюсь з попередніми коментарями-потрібен тренер!

Немає тренера та немає дисципліни! В ЛНЗ змінили тренера і де вони - вище ніж ми! С такими тренерами ми візьмемо 0 очок з Шахтарем та Динамо та якщо дуже пощастить то очко з Александрією! Одна надія,на картинальні зміни взимку!

Матч не видел, но что там было догадываюсь.
Никакой тренер не создаст чудо из этих буратин...

Пенальті потрібно було ставити, але це суддівське беззаконня та свавілля не дозволило нам знову здобути прийнятний результат. Скільки суддівських помилок було проти нас? Матч з Рухом, Дніпром-1, Полісся, Верес. Інколи здається, що судді спеціально нас убивають на полі, це наказ зверху. Ці помилки дратують.
Але гра в захисті жахлива. Навіщо Курило фолив, краще б пропустили цей гол, а, можливо, і ні. Гравець Вереса міг і не влучити. У рівних складах нам було б простіше грати. Нам узимку треба брати тренера, а то буде лихо та біда.