Відомий тренер розкритикував ідею клубу УПЛ реформувати український футбол

Відомий тренер розкритикував ідею клубу УПЛ реформувати український футбол

Добавлено:20 декабря 2023, 15:25 (фаншан)
Відомий тренер розкритикував ідею  клубу УПЛ  реформувати український футбол
Відомий тренер розкритикував ідею клубу УПЛ реформувати український футбол

 Відомий український тренер та експерт Олег Федорчук висловився щодо ідеї полтавської «Ворскли» створити чемпіонат U-23.

Напередодні віцепрезидент «Ворскли» Олег Лисак заявив про намір ініціювати створення чемпіонату U-23. Проте Федорчук не підтримав таку ідею.

«Керівник «Ворскли» має бути трохи приземленим до наших реалій. Можна і U-29 створити, головне питання: для чого? Зараз в українських клубах дуже слабка фінансова складова. Навіть до U-21 багато клубів ставилися досить формально, тому що тримати 25-30 футболістів, які не приносять користі, – дуже складно. Тому чемпіонат U-21 розформували.

Якщо ти фінансово забезпечений, то деякі речі можеш собі дозволити тримати про запас – раптом знадобляться. А якщо ти щодня рахуєш гроші, то тобі явно не до U-23. Прямо скажу, сьогодні вперше за багато років у чемпіонаті України хлопці 19-23 років у своїй більшості уже в основі перших клубних команд грають. З ідеєю U-23 смішити зараз народ – це означає запізнитися років на 10-15.

У нас зараз у футболу зовсім інші проблеми актуальні, а починати висувати такі ідеї – це виглядає дивно.

Це буде нонсенс. Вийде, що команда U-23 буде старшою за основний склад. Абсурд! Може, Лисака ніхто не знає і такими висловлюваннями він просто хоче прославитися. Я можу йому ще ідей підкинути. Нехай створить чемпіонат із команд футбольних чиновників або трансгендерів. Людина, щоб привернути увагу до себе, починає просто стукати в бубон.

У нас взагалі ніхто не дивиться чемпіонат U-19, а кому буде цікавий U-23? В U-19 кількість переглядів на YouTube менша, ніж кількість батьків футболістів, що грають. Навіть їхні родичі не дивляться. Це така популяризація футболу в наш складний час? Та навпаки, поки вболівальників не допускають на трибуни, щоб підтримати інтерес до футболу, якомога більше гравців треба виводити в публічні дорослі змагання, а не закривати їх у турнір без турнірної мотивації, де вони деградуватимуть з однолітками!

«Ворскла» ще недавно боролася за єврокубки, а зараз перебуває в зоні турбулентності. Ось про що треба говорити, а не про якісь ефемерні ідеї», — заявив Федорчук «Українському футболу».
Теги: генерация слов..
Просмотров: 272       Комментарии: 2
, понравилось
Все комментарии
Оцените?

Если Лисаку где то подпекает, то пусть создаётся Ворскла-2 и играет во Второй лиге, сделает там результат и переходит в Первую.

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?