«Наш футбол котиться в прірву». Ворскла хоче змінити чемпіонат України

"Наш футбол котиться в прірву". Ворскла хоче змінити чемпіонат України

Добавлено:19 декабря 2023, 10:14
"Наш футбол котиться в прірву". Ворскла хоче змінити чемпіонат України

 Віце-президент «Ворскли» Олег Лисак зізнався, що у полтавського клубу є пропозиція щодо реорганізації національного чемпіонату, щоб уникнути його подальшої, на думку ворсклян, деградації.

«Наш футбол котиться в прірву. Я з понеділка [20 листопада] писатиму листи, щоб створити чемпіонат U-23. Як раніше, не вийде - тому що якщо робити окремі команди U-19 і U-21, то витратна частина клубів за сезон зросте щонайменше до 400 тисяч доларів або євро.

Нам потрібно ухвалити рішення щодо створення U-23, а після цього сезон грати U-18, щоб команди U-19 мали можливість грати в Юнацькій лізі УЄФА. Я маю на увазі, що нам потрібно зробити продовження дитячо-юнацьких шкіл не до U-17, а до U-18, а наступна команда буде U-23. Цей турнір зможе відбиватися. Також в U-23 зможуть відновлюватися після травм гравці першої команди.

U-19 грає перед першою командою, а U-23 гратиме наступного дня після головної. Тоді футболісти юніорської та першої команди, які не брали участі в матчах, зможуть зіграти за U-23», – розповів Лисак.

Як відомо, зараз УПЛ проводить основний чемпіонат України, а також чемпіонат країни серед команд U-19. «Ворскла» в таблиці Української Прем'єр-ліги посідає 9-те місце з 18 очками, а в юнацькому чемпіонату полтавська команда на 10-й позиції, маючи 16 пунктів.
Теги: генерация слов..
Просмотров: 549       Комментарии: 2
Все комментарии
Оцените?

Продолжение обучения в детских школах на год не получится, потому как это обучение привязано к общеобразовательной школе. Игроки заканчивают одновременно школу и футбольную школу. Никто это ломать не будет.
А есть ли дополнительные средства у всех клубов для содержания Ю23? Это совсем иные деньги по сравнению с Ю19. Странно звучит фраза, что создание Ю19 паралелльно с Ю21 - это накладно, а создание Ю19 с Ю23 - это бесплатно?
Каждый гребёт под свою выгоду.


Якщо вони турбуються так футболом, то можуть заявляти команду Ворсклу-2 у чемпіонат 2 ліги та спокійно грати там. Там грають Рух-2, Карпати-2, Металург-2, Кремінь-2.
В Європі у 17-22 роки гравці вже грають на передових ролях, а у нас вони є перспективними. Може треба гравцям грати у 1-2 лігах, показувати себе з найкращого боку.
Як там справи у Ворскли із заборгованістю? Щоб отримати ще команду ю-23, потрібні гроші. Вони у них є?

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?