Офіційно: Едмар залишив «Металіст 1925»

Офіційно: Едмар залишив "Металіст 1925"

Добавлено:06 декабря 2023, 10:49
Офіційно: Едмар залишив "Металіст 1925"

 Напередодні наставник команди попрощався з футболістами та працівниками клубу.

Едмар отримав пропозицію роботи в клубі з-за кордону та після роздумів вирішив продовжити свою кар'єру там. Клуб "Металіст 1925" не мав морального права перешкоджати подібному розвитку подій.

Очолив "Металіст 1925" Едмар разом із Олегом Голодюком у жовтні минулого року. З тих пір команда провела 36 поєдинків, у яких 8 разів перемогла, 14 разів зіграла в нічию та ще 14 матчів програла, набираючи, у середньому, трошки більше одного очка за гру.

Матч позаминулого туру проти "Ворскли" став 350 для Едмара в чемпіонатах України проведених у якості гравця та тренера (316 та 34, відповідно).

"Металіст 1925" вдячний Едмару за час, що він провів на чолі нашої команди. А також за його рішення рік тому повернутися до України, підтримати нашу країну, український народ, український футбол і "Металіст 1925".

Далі з командою продовжуватиме працювати той самий тренерський штаб: Олег Голодюк, Євген Котов, тренер-аналітик Максим Цвіренко, тренер воротарів Сергій Вольваков та тренер з фізичної підготовки Андрій Шабалін
Лучший комментарий


Дякую Едмару за проведений час у Металісті 1925. Я сподіваюся на те, що коли-небудь він повернеться до нас, тому кажу: "До скорої зустрічі та хай щастить у подальшій тренерській діяльності!"

Просмотров: 880       Комментарии: 5
Все комментарии
Оцените?

ШКОДА, ДУЖЕ ШКОДА, ЩО ТАК ТРАПИЛОСЬ. ПОБАЖАЙТЕ ЙОМУ ВДАЧІ. ХАЙ ЩАСТИТЬ ЙОМУ.


Дякую Едмару за проведений час у Металісті 1925. Я сподіваюся на те, що коли-небудь він повернеться до нас, тому кажу: "До скорої зустрічі та хай щастить у подальшій тренерській діяльності!"


Дякуватиме Едмару шо взяв команду у скрутний час,але,хоча можна подивитись на цю подію с іншого боку, може Голодюк розкриеться не як в тандемі , а як самостійний тренер який зможе довести ,нам вболівальникам, шо команда на щось спроможна


Має право, але я його не зрозумів. Хіба результати і критика останнім часом посприяли?

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?