Луческу: Проблеми Шахтаря, Зорі та Дніпра-1 нас не мають цікавити

Луческу: Проблеми Шахтаря, Зорі та Дніпра-1 нас не мають цікавити

Добавлено:01 ноября 2023, 22:44
Луческу: Проблеми Шахтаря, Зорі та Дніпра-1 нас не мають цікавити
Луческу: Проблеми Шахтаря, Зорі та Дніпра-1 нас не мають цікавити

 Головний тренер київського "Динамо" Мірча Луческу прокоментував розгромну перемогу над "Олександрією" в рамках 9-го туру УПЛ.

- Після кубкового матчу ви говорили про травму Ваната, який сьогодні вийшов у старті. Наскільки серйозною була ця травма?

- У нього було ушкодження, ми дали йому відпочити кілька днів. За два дні до сьогоднішньої гри він повернувся до тренувань. Лікарі зробили тести, які показали, що він готовий грати.

- Вже третя ваша гра цього сезону завершується з рахунком 4:2. Чи вбачаєте ви в цьому певну закономірність?

- Це погано, що ми пропускаємо такі м’ячі, як сьогодні після стандартних положень. Але важливо, що ми перемагаємо. Ми пропускаємо забагато голів, але і забиваємо чимало. Ми добре розпочали гру, відразу забили. І добре грали в кінці матчу. А от в середині гри команда грала не так, як я би хотів.

Чемпіонату дуже бракує вболівальників на трибунах, які могли би чинити тиск на футболістів. Крім того, чемпіонат залишило багато українських топ-гравців, і в УПЛ наразі немає легіонерів високого рівня. Зараз усі команди приблизно на одному рівні. Кожна команда може виграти у кожної, всі грають із бажанням. Без сильних легіонерів рівень команд вирівнялися. Тому для нас важливо продовжувати перемагати.

- Чи надихає вашу команду те, що "Шахтар" зараз не у найліпшій формі, і це шанс для "Динамо" вийти на перше місце в разі перемоги у всіх перенесених матчах?

- Питання не в "Шахтарі", нас це не повинно хвилювати. Ми маємо бути добре підготовленими до кожної гри та кожен раз виходити на поле зі впевненістю у своїх силах та жагою перемогти. Проблеми інших клубів, "Зорі", "Дніпра-1", нас не мають цікавити.

- Чи є у складі команд, з якими ви вже зіграли в УПЛ цього сезону, гравці, які вас зацікавили і яких ви хотіли б спробувати підписати у зимове трансферне вікно?

- Якщо ці команди мають хороших гравців, вони не захотять їх продавати. Тільки у закордонні клуби і за великі гроші. В Україні нам важко буде придбати якісних гравців у інших команд. Навпаки, ми можемо підсилювати інші команди своїми гравцями, вихованцями нашої академії. Як ми нещодавно віддали в оренди Яцика, Боля. У складі "Олександрії" теж вистачає вихованців "Динамо" - Смирний, Шулянський, Скорко. Так само робить і "Шахтар", тому що академії нашого клубу, як і "Шахтаря", високого рівня.
Теги: генерация слов..
Просмотров: 140       Комментарии: 0
Все комментарии
Оцените?
  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?