Едмар: «Нам треба взяти м'яч під свій контроль»

Едмар: "Нам треба взяти м'яч під свій контроль"

Добавлено:01 ноября 2023, 19:33
Едмар:
Едмар: "Нам треба взяти м'яч під свій контроль"

 Виконувач обов'язків головного тренера "Металіста 1925" Едмар розповів Даші Лелюк про те чи не втратили команда переможний дух та у яких кондиціях команда перед матчем з "Дніпром-1":

- Ротація, яка була проведена на кубковий поєдинок - вона має допомогти команді бути більш свіжими в поєдинку проти "Дніпра-1"?

- Так, звісно. Усі гравці, яким ми дали відпочити, вони зараз знаходяться у хороших кондиціях, у гарній формі. Ті гравці, що виходили на поле в матчі проти "Ворскли", хтось з них також цілком може вийти на поле проти "Дніпра-1".

- Ми вже часто говоримо про командний, переможний дух - чи не вплинула - поразка в кубку на цей дух?

- Обов'язково, завжди має бути дух переможця. Так, ми програли в кубковій зустрічі, але в чемпіонаті ми маємо продовжувати грати, дотримуючись того самого духу. Звісно, що знаємо, що буде дуже важкий матч, тому ми вивчаємо суперника й будемо намагатися зіграти дуже добре на виїзді.

- Що можете сказати про "Дніпро-1"? Які сильні сторони в цієї команди? За рахунок чого ми можемо здобути результат?

- Найперше для нас, це грати в свою гру. Те, про що ми завжди просимо свою команду - нам треба взяти м'яч під свій контроль. Знаємо, що в суперника є слабкі та сильні сторони, вивчаємо їх. Максимов - дуже хороший тренер, зрозуміло, що він налаштовуватиме своїх підопічних на перемогу в домашньому матчі. Але ми не будемо давати це зробити.

- У минулому сезоні ми двічі поступилися команді з Дніпра. Чи знаємо ми тепер, як забрати очки в цього суперника?

- Так, ми будемо старатися це зробити. Хоча, як я казав, буде дуже складний матч. Якщо згадувати ті поєдинки, які ми грали проти них, ми діяли непогано, але пропускали в фінальних частинах протистоянь. Було прикро. Але це наш досвід, будемо намагатися його використати, щоб не припускатися тих самих помилок.

- У турнірній таблиці зараз "Металіст 1925" вище за "Дніпро-1". Чи має це значення напередодні матчу?

- Зараз турнірна таблиця є дуже щільною, кожне очко зараз є дуже важливим для кожної команди. Відтак, казати про те, що хтось знаходиться вище, а хтось нижче у турнірній таблиці- не варто. Бо дуже швидко все може змінитися. Як ми кажемо, необхідно зберігати переможний дух, щоб намагатися завжди триматися у верхній частині турнірної таблиці.


Просмотров: 404       Комментарии: 3
, понравилось
Все комментарии
Оцените?

Побажаю команді вдачі і успіху в наступному матчі!
Хай всім щастить ! Це дуже важлива гра і треба показати свій клас.


ABSAZ (1 Окт в 22:57), Какой там класс, откуда... Могут показать желание, настрой на игру, бойцовские качества и при доле везения возможно будет результат...


Смотритель (2 Окт в 12:07), Треба підбадьорювати хлопців, щоб вони дісйсно зібралися і показали свої здібності. ВДАЧІ ЇМ!

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?