Казаков: «Борги «Зорі» тягнуться ще з 2022 року»

Казаков: "Борги "Зорі" тягнуться ще з 2022 року"

Добавлено:26 декабря 2023, 20:28
Казаков:
Казаков: "Борги "Зорі" тягнуться ще з 2022 року"

 Екс-хавбек "Зорі", Максим Казаков, який влітку залишив команду після закінчення контракту, розповів про борги клубу перед ним та іншими гравцями.

Лише у червні офіційно завершився ваш контракт із "Зорею", проте минулого сезону ви не провели жодного матчу і навіть не потрапляли в заявку. Прес-служба не публікувала жодної інформації про вас. Як ви взагалі провели минулий сезон?

– Я поїхав на літні збори із "Зорею" до Польщі. Після однієї з контрольних ігор мене та деяких хлопців запросили за зустріч із головним тренером Патріком ван Леувеном та генеральним директором, на якій нам повідомили, що на нас не розраховують.

Тоді я звернувся до свого тодішнього агента Вадима Шаблія з проханням знайти мені команду, і через деякий час він організував для мене перегляд у "Львові".

- Але ані у "Льввові", ані в "Минай", про що повідомлялося пізніше, ми вас так і не бачили.

- Приїхав, потренувався там кілька тижнів і відіграв дві-три контрольні ігри, після чого головний тренер Олег Дулуб сказав мені, що я йому не підходжу. Я продовжив пошуки нової команди через Шаблія. Він повідомив, що в нього для мене на період осінньої міжнародної перерви є варіант із "Колосом". Паралельно із цим "Зоря" взагалі не платила мені зарплату, хоча я продовжував бути на контракті з клубом.

Я з цього питання також звертався до Шаблія, щоб він допоміг вирішити це з керівництвом. Шаблій говорив: "Давай за два-три дні, за кілька тижнів…". Все затягувалося, і жодної відповіді я не отримував.

Потім я сказав Шаблію, що якщо йому не вдається вирішити це самостійно, я звертатимуся до юриста. Він тоді запропонував зв'язати мене з якимсь своїм юристом. Я погодився, бо ми були у дуже добрих стосунках. Зрештою марно чекав ще два-три тижні.

Одного разу в мене урвався терпець, і я самостійно звернувся до юриста, про що повідомив Шаблію.

І Шаблій після цього зник?

- Ну можна й так сказати. Так склалося, у мене з ним якраз на той час закінчився контракт. Думаю, що він не хотів через мене псувати стосунки із президентом "Зорі". Вони добре спілкуються та в команді багато його клієнтів.

Ви пробували прямо говорити з кимось із керівництва клубу?

- Ні, я не бачив сенсу. Ще перед початком минулого сезону гравці "Зорі" написали колективний лист клубу, бо заборгованість перевищувала три місяці.

Президент Євген Геллер тоді приїхав до команди на збори до Польщі. На зустрічі з гравцями він пообіцяв, що всі заборгованості буде закрито, мовляв, наша справа тренуватися. Особисто стосовно мене він свою обіцянку не виконав.

- І як далі розвивалися події?

- На перегляд у "Колос" я так і не потрапив, трансферне вікно зачинилося. "Зоря" ні тренуватися з командою мені не дозволяла, ні статусу вільного агента надавати не хотіла.

Я почав діяти через юриста. За процедурою, наскільки я знаю, потрібно два чи три листи написати до клубу, якщо є суттєві заборгованості. Ми це зробили. Жодної відповіді "Зоря" не дала.

- Ви подали позов на "Зорю"?

– Так, до Палати з вирішення спорів УАФ. Я там не один такий. Точно знаю, що є ще кілька колишніх гравців та тренерів "Зорі", які подали аналогічні позови на клуб.

- Тобто борги "Зорі" перед вами тягнуться ще з 2022 року?

– Так.
Теги: генерация слов..
Просмотров: 237       Комментарии: 0
Все комментарии
Оцените?
  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?