«Кажуть мені - «Грошей немає, вибач». Демченко назвав суму, яку йому заборгувала...

"Кажуть мені - "Грошей немає, вибач". Демченко назвав суму, яку йому заборгувала Діла

Добавлено:26 декабря 2023, 11:44
"Кажуть мені - "Грошей немає, вибач". Демченко назвав суму, яку йому заборгувала Діла

 Український тренер "Динамо" Батумі Андрій Демченко розповів, що перед ним залишилися борги з боку грузинської "Діли".

– У мене з гравцями, тренерами прекрасні стосунки. Перед підписанням контракту з "Динамо" (Батумі) я зібрав команду і сказав: "Я веду переговори, щоб ви не читали домисли з інтернету. Я бажаю всім добра. Ми з вами пройшли разом величезний шлях". Вони з розумінням поставилися до мого рішення. Усі мене підтримали і навіть після тієї гри ми тепло привітали один одного.

Моя совість - чиста перед футболістами, уболівальниками, тренерським штабом. Я чесно працював. Хоч і за копійки, але свою роботу я робив сумлінно. Жодна людина не сказала докір у мій бік. Усі мене підтримують у моєму рішенні. Я бачу, що тільки з боку керівництва йде образа.

Керівництво "Діли" обіцяло переді мною закрити всі питання щодо зарплати, включно з бонусами за єврокубки. Щойно прийшов час розраховуватися, ніхто нічого не виконав.

– Скільки вони вам винні?

– У районі 15 тисяч доларів. Я питав у них: "Чому зі мною не розрахувалися?" А вони кажуть мені – "Грошей немає, вибач". Європейські гроші приходять після того, коли ти береш участь і плюс зарплатні відомості, які я відпрацював. Вони кажуть: "Ми перед тобою все виконаємо". Приходить час розраховуватися – грошей немає. Ось це мене вразило.

Потім пішли інтерв'ю, долари почали кидати. Я з цим клубом залишився в серці, але з їхнім керівництвом теплих відчуттів у моєму серці в мене немає. Я можу розповісти ще одну історію.

– Яку?

– У мене в контракті було прописано, що мені належить 3% від суми трансферу за те, що я виховав гравця, а клуб на ньому заробив.

25 серпня я йду з "Діли", а вони дотягнули з Гейлом до 28-го, щоб я не отримав свої 30 тисяч доларів з того мільйона. Я півтора року з людиною пропрацював, вкладав у неї душу і серце, а вони за 3 дні продають її, щоб мені не платити. З їхнього боку було не по-чоловічому. Я б погодився навіть на 15, але вони тягнуть до того, поки я піду в "Батумі".

– Ви готові шукати справедливість у судах, якщо не вдасться знайти компроміс із "Ділою"?

– Вони мене образили, почали ображати публічно. Я хочу захистити свою гідність. Якщо вони так поводяться красиво щодо мене, відповідно, ми теж будемо діяти, - сказав Демченко.
Теги: генерация слов..
Просмотров: 361       Комментарии: 0
Все комментарии
Оцените?
  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?