Ігор Яворський: «Якщо буде нічия, то для «Шахтаря» це буде дуже добре»

Ігор Яворський: «Якщо буде нічия, то для «Шахтаря» це буде дуже добре»

Добавлено:19 октября 2023, 18:26 (фаншан)
Ігор Яворський: «Якщо буде нічия, то для «Шахтаря» це буде дуже добре»
Ігор Яворський: «Якщо буде нічия, то для «Шахтаря» це буде дуже добре»

 Колишній головний тренер «Львова» й тернопільської «Ниви» Ігор Яворський в коментарі Команді 1 проаналізував шанси учасників сьогоднішнього стартового матчу Ліги чемпіонів «Шахтар» — «Порту».

— Я не буду оригінальним, коли скажу, що на цьому етапі слабких суперників просто нема. А «Порту» й поготів якоїсь реклами не потребує, бо це команда з величезним міжнародним досвідом, справжня кузня футбольних талантів, де після продажі лідерів швидко знаходять їм рівноцінну заміну.

— Але ж «Шахтар» також команда, яка завжди гідно виступала в єврокубках й, погодьтеся, хоча б в цьому аспекті «гірники» не дуже поступаються «Порту»…

— Так, але тут є один суттєвий нюанс: «Шахтар» був сильний передусім своїми легіонерами. На жаль, через російську агресію останнім часом відомі іноземці не хочуть їхати до України. Розрахунок здебільшого на перспективну молодь. Це, звичайно, зробило позиції «Шахтаря» слабкішими.

— Тоді футболістам з українським паспортом треба скористатися цією нагодою і постаратися проявити себе в єврокубках…

— Я тільки «за», але реалії такі, що рівень тих наших земляків, що представляють «Шахтар» в УПЛ бажає бути кращим. Ось чому складно очікувати від них злету в єврокубках. Так, «Шахтар» знову серед лідерів, проте кожна перемога дається йому зі скрипом. Поки що виручають довга лава запасних, дещо вища індивідуальна майстерність…Згадайте, як непереконливо виглядали «гірники» в останньому календарному матчі з «Оболонню», навіть, граючи в більшості майже з середини першого тайму… І це при тому, що рівень УПЛ — посередній.

— Отож, сьогодні «Шахтарю» не варто вигадувати, як кажуть, велосипед, а слід подбати передусім про надійну оборону?

— Маєте рацію, хоча звернув увагу на те, що «Порту» цього сезону важко даються голи. Може це якраз і шанс для «Шахтаря»… Терпіти, коли буде скрутно, вистояти і дочекатися результативної контратаки. Звісно, втрати Матвієнка, Бондаря в обороні відчуватимуться, але донеччани повинні налаштуватися й пам’ятати, що «Шахтар» в Лізі чемпіонів завжди був «грозою авторитетів».

— Який підсумок протистояння в Гамбурзі вважатимете позитивним для «Шахтаря»?

— Якщо буде нічия, то це буде дуже добре. Все ж, як на мене, саме «Порту» і «Барселона» є головними претендентами на вихід до наступного раунду. Проте не варто недооцінювати й «Шахтар», переконаний, що він боротиметься до кінця.
Теги: генерация слов..
Просмотров: 111       Комментарии: 0
Все комментарии
Оцените?
  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?