Президент УЄФА Чеферін відповів, скільки триватиме бан Росії в європейському фут...

Президент УЄФА Чеферін відповів, скільки триватиме бан Росії в європейському футболі

Добавлено:18 октября 2023, 13:48 (фаншан)
Президент УЄФА Чеферін відповів, скільки триватиме бан Росії в європейському футболі
Президент УЄФА Чеферін відповів, скільки триватиме бан Росії в європейському футболі

 Також словенець висловився щодо розірваного контракту з Газпромом.
Президент УЄФА Александер Чеферін заявив, що російські клуби та збірні будуть відсторонені від європейських футбольних змагань до кінця війни в Україні. Його слова наводить видання N1.

Очолювана Чеферіном організація від початку повномасштабного вторгнення до України разом з іншими спортивними федераціями запровадила санкції проти Росії та Білорусі. Російські команди відсторонили від участі в турнірах клубів та збірних, що проводяться під егідою УЄФА. Натомість Білорусі заборонили проводити міжнародні матчі на території країни, проте не усували місцеві команди від змагань.

У березні 2023 року Міжнародний олімпійський комітет рекомендував спортивним федераціям повернути російських та білоруських атлетів у нейтральному статусі.

Однак Чеферін вважає, що представники Росії не повинні змагатись на міжнародній арені, поки триває війна в Україні. Відповідаючи на питання журналіста, до якого часу Росію буде відсторонено від європейського футболу, президент УЄФА коротко повідомив: "До кінця війни".

Чеферін також прокоментував співробітництво УЄФА з компанією "Газпром". Після початку повномасштабного вторгнення УЄФА розірвав контракт з російським спонсором.

"Це просто треба було зробити як якийсь символічний жест. Ми показували рекламу цієї компанії у матчах, які дивляться сотні мільйонів людей. Мені шкода, що так сталося, але ми повинні були це зробити. Але факт також в тому, що найбільше з цього приводу кричать ті, хто досі купує газ у цієї ж компанії", - вважає Чеферін.
Очільника УЄФА запитали, чи не варто було розглянути доцільність співробітництва з "Газпромом" ще до війни.

"Ні, це мені здається чистої води популізмом. Знаєте, Європа теж не є чемпіоном світу з прав людини, і ми це добре знаємо. А популісти, які постійно розповідають, з ким не варто мати справу, роблять це виключно для самопіару".
Теги: генерация слов..
Просмотров: 299       Комментарии: 1
Все комментарии
Оцените?

Білорусь - єдина країна, яка підтримує росію під час війни. Тому цю країну треба також відсторонити від змагань під егідою УЄФА.

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?