Володимир Носов допоміг зберегти «Металіст 1925»

Володимир Носов допоміг зберегти "Металіст 1925"

Добавлено:03 октября 2023, 15:05
Володимир Носов допоміг зберегти "Металіст 1925"

 Засновник та СЕО криптобіржі "WhiteBIT", Володимир Носов вирішив підтримати "Металіст 1925" у скрутний для команди час

Цього тижня стало відомо, що головний інвестор клубу "АЕS Group" через ракетні атаки на підприємствах компанії втратив можливість фінансувати "Металіст 1925". Відтак Володимир Носов, уродженець Харкова, не зміг стояти осторонь проблеми "Металіста 1925". Не міг дивитися, як його рідне місто, яке має чудові футбольні традиції може залишитися без футболу, без свого самобутнього та амбітного представника в еліті українського футболу.

“Для "Металіста 1925" підтримка від Володимира Носова є надзвичайно важливою. Клуб, який поступово розвивався, від аматорського чемпіонату України до найсильнішого дивізіону вітчизняного футболу - міг припинити своє існування. Коли щодня прилітають ракети - подібна підтримка є надзвичайно цінною. Тож, зважаючи на наш запит, від топ-менеджменту "Металіста 1925" та "АЕS Group", Володимир Носов вирішив підтримати клуб, ставши його новим інвестором”, - розповів виконавчий директор “Металіста 1925” Андрій Недєлін.

“Останні декілька днів новини про ймовірне закриття клубу заполонили спортивні медіа. Я не міг дивитись як Харків залишиться без футболу. Мені хотілося підтримати рідне місто і його команду, крім того я отримав десятки звернень в соціальних мережах від вболівальників з проханням врятувати команду. Мрію, щоб не дивлячись на війну, український дух не згасав, а спорт продовжував розвиватись. Тому Прем'єр-лізі бути, а “Металісту 1925” бажаю набратися сил і продовжувати задавати рівень в турнірній таблиці” - прокоментував Володимир Носов, засновник та СЕО криптобіржі “WhiteBIT”.

Крім того, компанія Володимира вже є офіційним партнером Національної збірної України з футболу, футбольного клубу “Барселона” та турецького "Трабзонспор".

“WhiteBIT” — одна з найбільших європейських централізованих криптобірж, компанія родом з України, заснована у 2018 році. На біржі представлено 350+ торгових пар, 270+ цифрових активів і 10+ державних валют. Кількість користувачів біржі становить понад 4 млн людей з усього світу. Компанія співпрацює з “Lifecell”, “FACEIT” та Національним університетом «Києво-Могилянська академія». Мета “WhiteBIT” — масове впровадження технології блокчейн в Україні та світі.
Просмотров: 1442       Комментарии: 3
, , и ещё 2 пользователям понравилось
Все комментарии
Оцените?

То самое чувство, когда в детстве играл с ним в футбол во дворе, надеюсь все будет топчик

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?