Григорчук має намір вивести «Чорноморець» у єврокубки

Григорчук має намір вивести "Чорноморець" у єврокубки

Добавлено:07 октября 2023, 17:17
Григорчук має намір вивести
Григорчук має намір вивести "Чорноморець" у єврокубки

 Головний тренер одеського «Чорноморця» Роман Григорчук дав зрозуміти, що наступного сезону перед його командою стоятиме завдання завоювання путівки в єврокубки. Нагадаємо, у чемпіонаті України-2022/23, що завершився, «моряки» фінішували на 9-му місці.

«Я впевнений на 100 відсотків, що в Одесі або має бути гарна команда, яка виграє, яка грає в єврокубках, або, на мій погляд, їй краще не бути. Люди, фанати, середовище, наша футбольна спільнота — вони усі заслуговують на те, щоб в Одесі була сильна команда. І на це потрібно спрямувати усі наші зусилля.

Інакше бути просто не може. Я для себе це вже давно вирішив. На жаль, цей рік був зовсім не таким, що б ми могли казати, що ми маємо команду та здатні боротися за єврокубки. Для того, щоб мати таку команду, нам потрібно дуже багато зробити», — сказав Григорчук на пресконференції після заключного матчу «Чорноморця» в сезоні-2022/23.
Теги: генерация слов..
Просмотров: 246       Комментарии: 1
Все комментарии
Оцените?

Кожен з тренерів хотів би вийти в єврокубки, але це тягне за собою підсилення команди і велику самовіддачу. Побачимо. Може і у нас буде таке ж бажання...

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?