Олександр Кучер: «Друге місце — це теж велика подія»

Олександр Кучер: "Друге місце — це теж велика подія"

Добавлено:04 сентября 2023, 22:26
Олександр Кучер:
Олександр Кучер: "Друге місце — це теж велика подія"

 Головний тренер «Дніпра-1» Олександр Кучер прокоментував перемогу своєї команди над «Кривбасом» (1:0) в заключному, 30-му турі чемпіонату України, яка привела його команду к виходу в Лігу чемпіонів наступного сезону.

«Найголовніше, що весь рік ми прагнули грати, перемагати і добиватися позитивного результату. Це те, що ми зробили за цей рік, а головне, що дали інтригу у чемпіонаті. Нас почали вже поважати і це було видно по останніх матчах, що хлопців з їх грою суперники вже починають бояться.

Звичайно, що нам у сьогоднішньому матчі потрібна була тільки перемога, котру ми і здобули. Це історична подія і для клубу, і для всіх хлопців, для їх сімей та вболівальників, котрі нас підтримували весь цей рік. Хочу всім подякувати за все це, що ми зробили разом.

Якби були першими, то було б краще (посміхається). Але, якщо покласти руку на серце, то і друге місце — це теж велика подія. Я тут не буду лукавити. Ще раз хочу усіх привітати з нашою перемогу — штаб, персонал, керівництво клубу. Ця перемога була дуже важливою», — сказав Кучер.
Теги: генерация слов..
Просмотров: 287       Комментарии: 0
Все комментарии
Оцените?
  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?