Артем Габелок: «Тепер всі видихнули, всі задоволені»

Артем Габелок: "Тепер всі видихнули, всі задоволені"

Добавлено:04 сентября 2023, 21:39
Артем Габелок:
Артем Габелок: "Тепер всі видихнули, всі задоволені"

 Капітан "Металіста 1925" Артем Габелок про емоції після фінального свистка, сценарій гри проти "Динамо" та передчуття набору очок:

- Всі видихнули - ось таке відчуття. Всі видихнули, минулий тиждень був напруженим, ніхто не хотів перехідних матчів грати. Плюс такий суперник - "Динамо", всі розуміли, що шанси у нас є, проте тиждень, все рівно, був напружений. І от тепер всі видихнули, всі задоволені, завдання виконано. Тож, зараз нарешті хороший стан нарешті.

- А взагалі була в команди віра в себе? Бо потрібно було, хоча б, не програвати, і цього виявилося достатньо, але краще перемагати "Динамо"?

- У нас зараз було достатньо часу, щоб відновитися, підготуватися до гри. Матч з "Динамо", я вважаю, що ми сьогодні непоганий поєдинок провели. Усі готувалися, всі хотіли взяти очко, як мінімум. Усі відчували, що ми можемо очко точно взяти. Тим більше, що за такої гри, коли програвали один - нуль, пацани ніхто не здався, грали далі. Молодці хлопці, загалом.

- Для тебе ця гра так склалася, що можна за бажання кіносценарій писати. Вивів команду, якій треба тільки набирати очки, як капітан, пропустили з пенальті, але ти зрівняв рахунок, а потім наприкінці отримав червону картку й вже без тебе команда довела матч до необхідного результату?

- Так-так, приємно, що забив у такий момент. Багато забивати не потрібно, одного голу виявилося достатньо, головне, що такий. Хорошо, що допоміг команді - забив. Зараз такі емоції - приємні. Видихнули, все віддали на полі, важко щось ще сказати.
Просмотров: 726       Комментарии: 2
, , и ещё 1 пользователю понравилось
Все комментарии
Оцените?

Грали добре і мені здалося, що наші зможуть другий забити. Шкода, що тільки здалося. Вдачі всім і гарного відпочинку.


Габелок очень слабо отыграл вторую часть этого чемпионата. Или требования к себе снизил или молодая жена все соки из него выпила. Не знаю. Разбирайтесь. На командном совещании в душной прокуренной комнате вы должны найти ответ на этот вопрос. Я хочу видеть в следующем чемпионате прежнего Габелка - капитана с лидерскими качествами, игрока который будет гнать команду вперед к победам!

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?