Шовковський: Ми можемо лише подякувати ЗСУ за те, що цей чемпіонат відбувся

Шовковський: Ми можемо лише подякувати ЗСУ за те, що цей чемпіонат відбувся

Добавлено:04 сентября 2023, 19:04 (фаншан)
Шовковський: Ми можемо лише подякувати ЗСУ за те, що цей чемпіонат відбувся
Шовковський: Ми можемо лише подякувати ЗСУ за те, що цей чемпіонат відбувся

 Виконуючий обов'язки головного тренера "Динамо" Олександр Шовковський прокоментував нічию з харківським "Металістом 1925" у 30-му турі УПЛ.

"Вітаю всіх із завершенням чергового чемпіонату України. Взагалі, враховуючи, в якій ситуації зараз перебуває наша країна, ми можемо лише подякувати Збройним силам України за те, що цей чемпіонат відбувся. Це було непросто, складно, але при цьому ми всі розуміємо, що якби він не розпочався, то український футбол був би у великій ямі.

Не знаю, як би тоді люди, які вкладають у футбол, утримували б команди та гравців… Усі розуміємо, яка економічна складова нашої держави, всі наші зусилля спрямовані виключно на те, щоб перемогти нашого спільного ворога. Упевнений, що найближчим часом нам це вдасться, і наступний чемпіонат, сподіваюся, пройде вже за зовсім інших умов.

Стосовно сьогоднішньої гри, то ми контролювали її, розуміли, як буде діяти суперник. Забили гол, темп не зменшували, але з ніг на голову все перевернулося після вилучення. Це футбол. Але головна помилка була не у вилученні, а в неправильних тактичних діях. Ми не мали права залишати ось так гравця один в один. Про це говорили гравцям, але сталося, бо сталося. Далі ж був уже зовсім інший малюнок, нам треба було перебудуватися, у другому таймі ми більш-менш контролювали ситуацію на футбольному полі, але серйозних моментів не було.

Тож я вітаю команду "Металіст 1925" із тим, що вони зуміли зберегти прописку в елітному дивізіоні, вболівальників вітаю із завершенням сезону, а в нас попереду детальний аналіз – і потрібно вже думати про новий сезон", - розповів Шовковський.
Теги: генерация слов..
Просмотров: 384       Комментарии: 1
понравилось
Все комментарии
Оцените?

Шовковский глупый человек. Хвалит ВСУ, но деньги получает от главных врагов Украины пи*дабратьев суркисов. Грязные кровавые деньги. Прямо из их рук! Поэтому если встречу шовковского - за руку с ним здоровацца не буду!

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?