Півзахисник Полісся: Чекайте нас в єврокубках

Півзахисник Полісся: Чекайте нас в єврокубках

Добавлено:04 сентября 2023, 12:16 (фаншан)
Півзахисник Полісся: Чекайте нас в єврокубках
Півзахисник Полісся: Чекайте нас в єврокубках

 Півзахисник “Полісся” Василь Грицук прокоментував підвищення своєї команди в класі, а також ставлення до клубу президента Геннадія Буткевича.

“Які емоції вас переповнювали після підвищення у класі?

- Ставив собі за мету разом з командою виграти чемпіонат. Після завершення матчу з ЛНЗ не було сил святкувати, віддав всього себе на полі. Всі хлопці були задоволені, змогли привітати нашого президента зі святом. Знали, куди ми йшли та для чого це робили. Хлопці, які вперше виграли чемпіонат, матимуть змогу отримати неоціненний досвід. Лише щоденна праця дозволяє досягати результату.

- Що вам сказав президент? Для нього чемпіонство у своє 65-річчя ‒ це найкращий подарунок?

- Президент нас підбадьорює завжди, розуміє наше ставлення до своєї роботи. Його підтримка у непрості часи допомогла нам. Ця людина робить багато для нашого футболу. Не словом, а ділом. Йому додатково не треба нам нічого говорити, адже саме розуміють те, заради чого виходимо на поле. Для нас футболка з емблемою Полісся є дуже цінною. Рухаємося у правильному напрямку. Чекайте Полісся у єврокубках”, - сказав Грицук.

У сезоні Першої ліги, що тільки-но завершився, 35-річний півзахисник забив вісім голів та віддав п’ять асистів у 21 матчі. Він став другим найкращим бомбардиром команди після Пилипа Будківського, у якого 13 результативних ударів.
Теги: генерация слов..
Просмотров: 658       Комментарии: 4
Все комментарии
Оцените?

У Полесье стабильное финансирование, неглупый тренер, хороший подбор игроков(будет еще усиление насколько я знаю летом). Почему этому самобытному клубу и не замахнуцца на еврокубки?


Еще одни "обалденные". Сначала нужно сыграть пару матчей в УПЛ, потом посмотрим.

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?