Плей-офф Першої ліги: ФСК Маріуполь у меншості врятувався від поразки ФК Хуст у ...

Плей-офф Першої ліги: ФСК Маріуполь у меншості врятувався від поразки ФК Хуст у стиковому матчі

Добавлено:03 марта 2023, 16:55 (фаншан)

Сьогодні, 3 червня, відбувся матч плей-оф за право грати у Першій лізі, в якому зустрічалися ФСК Маріуполь та ФК Хуст.

Маріуполь у групі «Вибування» посів передостаннє сьоме місце, а закарпатці в дебютному сезоні на рівні профі змогли здобути срібні нагороди Другої ліги та право зіграти в перехідних матчах.
Перший матч плей-офф проходив у напруженій боротьбі. Обидві команди не хотіли поступатися в жодному ігровому епізоді.

Гості могли виходити вперед вже на шостій хвилині після того, як голкіпер Хуста Бєліменко привіз пенальті на власні ворота. До позначки підійшов Литовченко, проте йому не вдалося переграти голкіпера закарпатців.

На 32-й хвилині поєдинку маріупольці опинилися в меншості після того, як нападник Владислав Чушенко отримав дві жовті картки та був змушений достроково закінчити гру. Перший тайм поєдинку на Закарпатті завершився без забитих голів.

ФСК Маріуполь у меншості протримався до 70-ї хвилини, коли Приходько своїм божевільним ударом у дальню дев'ятку вивів ФК Хуст в лідери, однак команді Олега Краснопьорова вистачило десяти хвилин, що відновити паритет на табло.

На 80-й хвилині Никитюк вивів Михайленка на побачення з голкіпером Хуста, який не зміг врятувати господарів від припущенного голу. Так рахунок став 1:1.

У час, що залишився, обидві команди мали шанси вирвати перемогу, проте до фінального свистка цифри на табло так і не змінилися. 10 червня ФСК Маріуполь та Хуст зустрінуться у матчі-відповіді.