Роман Мельник: «Приємно перемагати такого суперника»

Роман Мельник: "Приємно перемагати такого суперника"

Добавлено:03 сентября 2023, 15:36
Роман Мельник:
Роман Мельник: "Приємно перемагати такого суперника"

 Старший тренер юнацького складу "Металіста 1925" Роман Мельник про перемогу своїх підопічних над "Динамо":

- Романе Петровичу ,вітаємо з перемогою! Завершуємо сезон на позитивній ноті?

- Дякую за привітання! Наші хлопці продемонстрували дуже якісну гру з суперником, який посів підсумкове друге місце. Мені дуже приємно виграти у такої команди та завершити сезон з гарним настроєм. Я сподіваюсь, що наступний сезон буде кращим, ніж цей. Перемога є, але неприємний осад за цей сезон залишився. Вітаю з цією перемогою хлопців, вболівальників та наше керівництво. Я вже не раз казав, що у цієї команди є майбутнє, від своїх слів не відмовляюсь. Дай Бог, всі наші перемоги ще попереду і не тільки такі, як сьогодні.

- Здається, із цього складу випускається три чи чотири гравці?

- Так, у нас дуже молода та перспективна команда, потрібно трошки більше часу, щоб вони повністю зрозуміли наші вимоги, напрацювали зв'язки. Майбутній сезон покаже, що ми дійсно на правильному шляху.

- Сьогодні перемогу приніс один реалізований момент, але ж створили їх багато. Один із найкращих матчів команди?

- Я вважаю, це один із найкращих наших матчів, хочеться кращої реалізації, могли сьогодні перемогти із більшим рахунком, забити два чи три голи. Але добре, що і одного голу вистачило для перемоги. Приємно перемагати такого суперника, це дає наснагу на майбутнє.

- У другому колі перемогли "Динамо", втратили перемогу над "Рухом", якісний матч проти "Шахтаря", краще граємо проти лідерів?

- Я б так не сказв. Проти аутсайдерів часто нам не щастило, десь не вистачало майстерності нашим хлопцям. Сьогодні це також було, маємо моменти, але не реалізовуємо. На лідерів футболістам мотивація не потрібна. Вони самі мотивовані і хочуть продемонструвати свої найкращі якості, а із суперниками хто нижче нас, молоді гравці десь недооцінювали противника. Ми зіграли багато гарних матчів по змісту гри, а ось по результату не дуже. Ця гра, завершення сезону, це те до чого ми прагнемо. Показувати якісний футбол. Хочу подякувати нашому оператору Костянтину Марченку, який зробив відеоролик, який ми показали команді перед грою і футболісти були супер мотивовані на цей матч.
Просмотров: 383       Комментарии: 1
, , и ещё 1 пользователю понравилось
Все комментарии
Оцените?

Скажу одне, що такі ігри запам'ятовуються назавжди і треба пам'ятати їх, але не задирати ніс.

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?