У «Верес» прийде не тільки Маркевич-молодший, а й Шаблій

У "Верес" прийде не тільки Маркевич-молодший, а й Шаблій

Добавлено:03 сентября 2023, 13:02
У
У "Верес" прийде не тільки Маркевич-молодший, а й Шаблій

 Як уже повідомлялося, новим головним тренером рівненського «Вереса» може стати Остап Маркевич, син відомого українського тренера Мирона Маркевича.

Судячи з даних авторитетного порталу Transfermarkt, Маркевич-молодший є клієнтом компанії «Простар» агента Вадима Шаблія, який після призначення Маркевича-молодшого, найімовірніше, отримає можливість повної комплектації «Вереса».

Це все нагадує сумну історію «Маріуполя», який виграв 2 матчі з 18, коли Остап Маркевич був головним тренером цієї команди, а більшість гравців, за неофіційною інформацією, приходили до клубу за протекцією агентства Шаблія.

Уже зараз у телеграм-каналах «Вереса» вболівальники висловлюють своє обурення таким розвитком подій. Свого часу Маркевича-молодшого звільнили з «Агробізнесу», потім із «Чорноморця». А першу частину минулого сезону в УПЛ «Маріуполь», під його керівництвом, закінчив на останньому місці в турнірній таблиці. З його останнього клубу з третьої ліги Польщі він був також звільнений — показники були явно не найкращі

Поряд з явно незадовільними результатами в кар’єрі потенційно нового головного тренера «Вереса», також велике занепокоєння вболівальників викликає факт можливої співпраці «Народного Клубу» з компанією, яка, незважаючи на війну в Україні, продовжує вести діяльність на російському ринку, працюючи, в тому числі, й з російськими гравцями (за даними того ж Transfermarkt).

У вболівальників «Вереса» є логічні побоювання, що це справді може спрацювати проти іміджу клубу, особливо з огляду на те, що клуб позиціонує себе з патріотичного боку.

Але вирішальне слово залишається за президентом клубу Іваном Надєїним, який, здається, все ж повірив у тренерський талант Маркевича-молодшого.

Колись у «Вересі» обіцяли залучати вболівальників до вирішення найважливіших питань розвитку клубу. Але не цього разу: судячи з усього, остаточне рішення майже ухвалено, але ніхто і ніде не бачив дискусій клубу і фанатів з цього приводу.
Теги: генерация слов..
Просмотров: 426       Комментарии: 0
Все комментарии
Оцените?
  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?