Президент ФК ОККО Олександр Олійник дав інтерв’ю клубному сайту

Президент ФК ОККО Олександр Олійник дав інтерв’ю клубному сайту

Добавлено:19 апреля 2023, 12:38 (фаншан)
Президент ФК ОККО Олександр Олійник дав інтерв’ю клубному сайту
Президент ФК ОККО Олександр Олійник дав інтерв’ю клубному сайту

 Президент ФК ОККО Олександр Олійник дав інтерв’ю клубному сайту

Олександре Миколайовичу, у поточне зимове міжсезоння ФК ОККО став одним із головних ньюсмейкерів українського футболу. Аматорська команда, яка раніше виступала лише в харківському регіоні, готова включитися до чемпіонату Другої ліги ПФЛ. Досить успішно, як для дебютанта виступила в Меморіалі Макарова, вийшовши з групи з першого місця в етап плей-офф, а зараз грає у Зимовому кубку ПФЛ разом із професіоналами. Можете розповісти докладніше про клуб?

— Наш клуб ще досить молодий. Він був створений у 2020 році. Ми розпочали виступи з чемпіонату Харкова. А цього сезону юнацька команда ОККО U-19 стартувала в Кубку Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Керівництво клубу ставить перед нами високі завдання. І ми плануємо їх вирішувати.

Під час телетрансляції футбольних матчів Меморіалу Макарова та різних інтернет-видань неодноразово звучала інформація про те, що ОККО об’єднується з клубом Другої ліги ПФЛ – київським «Рубіконом» і виступатиме на професійному рівні.

— Не завжди інформації, яка звучить в ефірі, варто довіряти. На сьогодні жодних офіційних документів із «Рубіконом» наш клуб не підписував. Але це не означає, що ми не співпрацюватимемо з ними. Наразі тривають переговори з керівництвом київського клубу. ОККО досить тривалий час стежить за виступами «Рубікону», як і деяких інших колективів. Я поки що не називатиму їх, можу лише сказати, що це один з клубів Другої ліги та представник Першої ліги. Але як тільки з’явиться офіційна інформація, ми обов’язково її розмістимо на своєму офіційному сайті та в соцмережах. Можливо навіть, що це станеться найближчим часом, за кілька днів.

На сьогодні ваш клуб базується у Києві?

— У зв’язку з початком війни ОККО змушений був залишити рідне місто Харків. Наша основна команда зараз базується у столиці. А юніори ОККО U-19 виступають у турнірі пам’яті Максима Білого у Дніпропетровській області. І, до речі, перебувають у провідній групі. Ми безмежно вдячні нашим захисникам із ЗСУ за можливість жити, працювати та займатися улюбленою справою. До речі, згадавши юніорську команду ОККО, скажу, що ми підписали договір про співпрацю з однією з дитячо-юнацьких шкіл Києва – КДЮСШ «Ніка». Адже футбольний клуб це не лише одна команда, а й школа, тренерський склад, керівний, адміністративний та персонал, що обслуговує.

Багато хто з футбольних експертів, відмічає досить молодий вік тренерського штабу ОККО?

— Я маю сказати, що не звертаю уваги на вік того чи іншого тренера. Адже хлопці довели рівень своєї кваліфікації у Меморіалі Макарова. Зараз під час матчів зимового Кубка ПФЛ нам протистоять більш досвідчені команди, але не можна казати, що ОККО виглядає «хлопчиками для биття». Ще один позитивний аспект: усі тренери мають відповідні ліцензії, які дозволяють їм працювати у Другій лізі. Тому головний тренер Максим Демський та його помічники Ярослав Матвіїв і Кирило Злотар, працюватимуть з командою й надалі.

Олександр Миколайович, по завершенню зимового Кубка ПФЛ у команди, ще залишиться багато часу до початка весняної частини чемпіонату. Як ви плануєте його використовувати?

— В наших планах провести два навчально-тренувальних збори. Під час одного з них ми будемо базуватися в Полтавській області, а другий проведемо на Львівщині.

І наостанок. У соцмережах клубу пройшла інформація про договір на телетрансляцію домашніх матчів ОККО у зимовому Кубку ПФЛ. Можете розповісти про це докладніше.

— Так це так. ОККО та телеканал XSPORT підписали договір про співпрацю. І тепер любителі футболу можуть дивитись наші домашні матчі на XSPORT+. Вважаю, що співпраця з телеканалом принесе нам багато користі та про ФК ОККО буде відомо більшому колу футбольних вболівальників.
Теги: генерация слов..
Просмотров: 370       Комментарии: 0
Все комментарии
Оцените?
  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?