Голодюк: «Металіст 1925» дуже добре зіграв після тривоги»

Голодюк: "Металіст 1925" дуже добре зіграв після тривоги"

Добавлено:18 апреля 2023, 16:57
Голодюк:
Голодюк: "Металіст 1925" дуже добре зіграв після тривоги"

 Про те на який результат налаштовувалася команда у грі з "Ворсклою", мотивацію на заключні хвилини матчу та жертви, на якій ідуть футболісти, - тренер "Металіста 1925" Олег Голодюк відповідав на післяматчевій пресконференції на запитання журналістів:

- Ми, як і "Ворскла", налаштовувалися сьогодні на перемогу. По грі було видно, що обидві команди хотіли виграти. Нічия. Десь повторюю слова, які я казав після "Чорноморця": напевно, сьогодні нічия закономірний результат. У нас були дуже хороші моменти, але ми їх не використали. У Полтави також були свої моменти. Нічого, ми рухаємося далі.

- Після зимової паузи "Металісту 1925" важко даються набрані очки, забиті голи. З чим це пов'язано?

- Якби я знав відповідь на це запитання, то ми б його вже вирішили. На перший план у нас, поки що, виходять характер та самовіддача. І за це ми після кожної гри дякуємо хлопцям, що вони роблять все можливе, що від них залежить на даний момент. Є багато факторів, які впливають на це. І травми були, хтось важко переносив тренування на синтетиці, а матчі на траві. Думаю, що пауза, яка зараз буде в чемпіонаті, вона якраз нам в цей момент дуже сильно підходить. Ми попрацюємо дуже добре на тренуваннях, щоб покращити ці свої показники.

- Після повернення на поле після повітряної тривоги команда заграла значно активніше попереду. У чому причина? Як мотивували гравців?

- Знаєте, у нас такі футболісти, що їх особливо мотивувати не потрібно. Просто вони дослухалися до наших слів і зрозуміли, що дуже незрозуміла ситуація з перервою, як налаштується. Ми їм говорили, що буде шанс забити у ці 15 хвилин 100%. Треба цим скористатися. Дуже добре зіграли після тривоги. Але, на жаль, не використали свій момент.

- Двотижнева пауза в чемпіонаті, яка очікує на команду, вона в плюс чи в мінус для "Металіста 1925" перед поєдинком з одним з лідерів, з "Дніпром-1"?

- Якщо чесно, ми поки що не думаємо про гру з"Дніпром-1". Наше головне завдання зараз відновити хлопців. Тому що є дуже багато пошкоджень. Вони, можливо, жертвуючи собою, не в тій готовності, в якій хотілося б, на гру. Віддають всі сили. Слава Богу, що в нас немає ніяких нових травм. Зараз потрібно, щоб усі відновилися і вся команда на одному рівні готовності підійшла до матчу з "Дніпром-1". На даний момент, це є найголовнішим.

- Що з Ткачуком?

- Позавчора він уже провів перше тренування з командою. Але, звичайно, що він пропустив, приблизно, три тижні й ще не був готовий грати. Зараз він з усіма повертається до загальної групи і з усіма готуватиметься до "Дніпра-1".
Просмотров: 342       Комментарии: 0
Все комментарии
Оцените?
  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?