Польща та Україна висловилися про повернення росіян у футбольні змагання. «Війна...

Польща та Україна висловилися про повернення росіян у футбольні змагання. "Війна триває"

Добавлено:24 декабря 2023, 13:30 (фаншан)
Польща та Україна висловилися про повернення росіян у футбольні змагання.
Польща та Україна висловилися про повернення росіян у футбольні змагання. "Війна триває"

 Міністр спорту і туризму Республіки Польща Каміль Бортнічук і міністр молоді та спорту України Вадим Гуцайт звернулися до президента Європейської федерації футболу (УЄФА) Олександра Чеферіна зі закликом не дозволяти російським клубам і збірній повернутися до міжнародних футбольних змагань.

Міністри спорту Польщі та України надіслали президентові УЄФА лист, у якому висловилися проти ідеї дозволу російському футболу знову повернутися на міжнародну арену.

Росія нищить український спорт.

"Війна триває. Майже рік минув після неспровокованого, варварського нападу Росії на Україну. Щодня Росія шокує міжнародну спільноту все більш жахливими нападами на цивільне населення, починаючи кампанію руйнування та смерті, щоб взяти під контроль Україну", — пишуть польський та український урядовці.

У листі йдеться й про те, що в Україні багато спортивних об’єктів, зокрема футбольні стадіони, побудовані до чемпіонату УЄФА "Євро-2012", який приймали Україна та Польща, стали руїнами. Багато гравців і тренерів приєдналися до Сил оборони, щоб боротися за свободу своєї країни.

Тим часом футбольні клуби були змушені проводити гуманітарні операції, а деякі стадіони були перелаштовані на приміщення для біженців. Деяким клубам довелося переїхати на захід країни, а іншим — навіть покинули її. Так, наприклад, "Шахтар" нині працює здебільшого у Варшаві, а "Динамо Київ" — у Лодзі".
Теги: генерация слов..
Просмотров: 522       Комментарии: 1
Все комментарии
Оцените?

В статті пишуть одне , а назва статті про інше. Уберіть з назви бажання повернути паРашу в УЄФА, це нонсенс.

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?