Як виживає Металіст без Ярославського? Журналіст пояснює, чому в клубі виправдов...

Як виживає Металіст без Ярославського? Журналіст пояснює, чому в клубі виправдовують бізнесмена

Добавлено:22 января 2023, 22:20 (IhorGM)
Як виживає Металіст без Ярославського? Журналіст пояснює, чому в клубі виправдовують бізнесмена
Як виживає Металіст без Ярославського? Журналіст пояснює, чому в клубі виправдовують бізнесмена

 Власник Металіста Олександр Ярославський все-таки не утримує фінансово харківську команду. Клуб живе за гроші українського олігарха Ігоря Коломойського.

Кілька днів тому з'явилася інформація, що з сезону 2022/23 Ярославський припинив утримувати Металіст. На наступний день генеральний директор харківського клубу Валерій Грига спростував цю інформацію, заявивши, що фінансування надходить.

Але журналіст Михайло Співаковський запевняє, що Ярославський все-таки відійшов від справ футбольних.

«Ярославський не має відношення до Металіста цього сезону. Виникає питання – навіщо Гріга говорить зворотне? Відповідь дуже проста. Колишні підлеглі Ярославського продовжують утримувати його статус рятівника харківського футболу, сподіваючись на те, що колись станеться третє пришестя Месії.

Хоч Ярославський ніколи не говорив, що прощається з футболом назавжди, за нашою інформацією, шанси на його повернення залишаються невисокі», – запевняє Співаковський у Telegram-каналі «ТаТоТаке».

За інформацією журналіста, єдиним фактом існування Металіста і його фінансування є великий трансфер Краснікова і Кучера в Дніпро-1, а також особисті домовленості Краснікова з інвесторами Дніпра-1 та Ігорем Коломойським. Інших джерел фінансування немає.

На зимову перерву Металіст пішов на 11 місці в турнірній таблиці УПЛ із 16 очками в активі. Перший офіційний матч у 2023 році харків'яни проведуть 4 березня проти Руху.
Просмотров: 1179       Комментарии: 4
Все комментарии
р Понравилась новость? Да Нет
2
Я би побажав журналістам не заважати команді існувати. Головне на даний час те, що фінансування є. Все інше буде.

1
Але ще немаловажним є питання: звідки йде те фінансування? А якщо там російські джерела, як це у ОВЯ було і раніше?
Це питання авжеж не до самих футболістів...

1
Грошима мають займатися правоохоронні органи, а не журналісти, які можуть бути маніпуляторами. А це заважає футболу комусь на руку. Першочерговим має бути закон.

0
Я у такій ситуації бачу що його серце не з Україною і не з Харковом. Воно там де він зараз! Чим він допоміг у цей скрутний час?
Не можу погодитись! Не берусь судити чи чесний той журналіст чи ні, але завдяки і журналістам деколи піднімаються справи які потім лунають і на всю країну і навіть деколи на весь світ!

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?