Кандидатуру Андрія Шевченка офіційно висунуто на крісло президента УАФ

Кандидатуру Андрія Шевченка офіційно висунуто на крісло президента УАФ

Добавлено:02 января 2022, 17:18
Кандидатуру Андрія Шевченка офіційно висунуто на крісло президента УАФ
Кандидатуру Андрія Шевченка офіційно висунуто на крісло президента УАФ

 Кандидатуру Андрія Шевченка на крісло президента УАФ офіційно висунуто. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив журналіст Ігор Бурбас.

​​«Кандидатуру Андрія Шевченка на крісло президента УАФ офіційно висунуто. Це зробила Запорізька обласна асоціація футболу в особі її голови, одіозного екс-«регіонала» Віктора Межейка. Але куди цікавіше те, за яких обставин це відбувалось.

Так от відповідну заяву Межейко писав у кабінеті Губернатора Запорізької Облдержадміністрації і за присутності очільника служби безпеки регіону. Я ні в якому разі не натякаю, що рішення про висунення кандидата Шевченка робилося під тиском, просто констатую сам факт.

За моєю інформацією, обирати президента УАФ таки збираються 20-го грудня. Тобто в той самий зручний період, коли по чинному голові Андрію Павелку ведеться слідство. Гмммм... А як же рішення Печерського Суду про заборону проведення виборів в УАФ? Воно ж ще досі в дії. Ясна річ, що в ручному режимі скасувати його можуть в будь-яку мить. Головне лиш бажання та наявність адмінресурсу. Але ж залишається ще статут організації, де чорним по білому прописані терміни, в які за законом дозволяється проводити позачерговий Конгрес і обирати на ньому керівний склад. І в даному випадку вони порушуються повністю. І тут виникає велике запитання, чи такі вибори в УЄФА та ФІФА визнають легітимними.

До речі, сам Андрій Шевченко не в захваті, що на посаду його просувають, нехтуючи законами. Екс-наставник збірної розуміє, що цей кейс явно шкодить його репутації. Побачимо, чи до самих грудневих виборів ще дійде справа. Аби зібрати для них позачерговий Конгрес, потрібні заяви щонайменше 3/4 колективних членів, і подані вони мають бути у правовому полі.

І ще. Не менш важливий нюанс, який не варто впускати. Шевченко є резидентом Великої Британії, а цей статус зобов’язує його перебувати у цій країні мінімум 183 дні з 365 у календарному році. Керувати українським футболом дистанційно це не діло, тому на двох стільцях теж не всидиш. Тут або резидентом залишатись і забути про президентство, або навпаки. Цікаво, що обере Шевченко?", — написав Бурбас.
Теги: генерация слов..
Просмотров: 334       Комментарии: 0
Все комментарии
р Понравилась новость? Да Нет
  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?