Юрист УАФ: «Це було не заволодіння коштами УАФ, а виплата за послуги Колліні»

Юрист УАФ: "Це було не заволодіння коштами УАФ, а виплата за послуги Колліні"

Добавлено:30 января 2022, 01:14
Юрист УАФ:
Юрист УАФ: "Це було не заволодіння коштами УАФ, а виплата за послуги Колліні"

 Юрист по справі УАФ, президент Асоціації правників України, експерт зі спортивного права та арбітражу Денис Бугай прокоментував справу, яку зараз розглядає Печерський суд.

— Сьогодні було засідання Печерського суду. На жаль, суд не дослухався до наших аргументів і прийняв рішення про арешт з можливістю внесення застави. Заставу вже сплачено. Вона сплачена УАФ. Наразі завершуються юридичні процедури щодо підтвердження платежу. І сподіваємося, що незабаром Павелко з’явиться в офісі УАФ і продовжить виконання своїх обов’язків.

Слідство заявляє, що є заволодіння коштами УАФ. Це неправда. Кошти, про які йде мова, — це була виплата за послуги, які надавав УАФ відомий футбольний суддя П’єрлуїджі Колліна. Вони мали всі ці докази, але ці докази в суд не передали, а сховали. Це кримінальне провадження більше трьох років розслідувалося НАБУ, і Офіс генерального прокурора прийшов до висновку ще рік тому, що будь-яких ознак злочину зі сторони Павелка немає, і передав цю справу в поліцію. І от пройшов рік — і чомусь ні з того ні з сього, без будь-яких додаткових дій була пред’явлена ця підозра. Крім того, у справі повністю відсутня експертиза, — сказав Бугай «Українській правді».
Теги: генерация слов..
Просмотров: 266       Комментарии: 1
Все комментарии
р Понравилась новость? Да Нет
0
Ще той єврист!

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?