Волонтер-активіст, який допомагає Україні. Відомо, що за фанат вискочив на поле...

Волонтер-активіст, який допомагає Україні. Відомо, що за фанат вискочив на поле у матчі Мундіалю

Добавлено:29 декабря 2022, 12:34 (фаншан)
 Волонтер-активіст, який допомагає Україні. Відомо, що за фанат вискочив на поле у матчі Мундіалю
Волонтер-активіст, який допомагає Україні. Відомо, що за фанат вискочив на поле у матчі Мундіалю

 Уболівальником, який вибіг на поле під час матчу ЧС-2022 Португалія – Уругвай із написом "Save Ukraine" на футболці та з прапором у кольорах веселки, виявився італійський екс-футболіст та громадський активіст Маріо Феррі. На спині джерсі також було розміщено інший напис: "Respect for Iranian Women" ("Повага до жінок Ірану").

35-річний спортсмен на прізвисько "Сокіл", яким має на своєму передпліччі татуювання герба України, уже багато разів у минулому відзначався різними соціальними акціями. Після початку повномасштабного вторгнення Феррі викликався працювати волонтером в Україні. Він займався перевезенням людей у перші місяці повномасштабного вторгнення з України у західноєвропейські країни. Однією з історій, яка найбільша запам'яталася італійцеві – є те, як він вивозив з країни українку та її сина, батько його вступив у лави Збройних сил України.

"Жінка з сином, Давидом, їхній батько пішов на фронт. Перші дві години в дорозі жінка не говорила, просто плакала. Ми приїхали на кордон, але я зрозумів, що не можу їх там просто залишити. Вони мали добратися до Варшави, я повіз їх туди. 15 годин за кермом, 10 годин у заторі. Я просто не міг кинути їх".

Він також вибігав на поле на ЧС-2014 на матчі між Бельгією та США, на якому виступив на підтримку бразильських дітей. На матчі кваліфікації до ЄВРО-2012 Феррі передав вітання італійським фанатам. Феррі завжди проводить свої акції у футболці Супермена.
Теги: генерация слов..
Просмотров: 350       Комментарии: 1
Все комментарии
Оцените?
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?