В’ячеслав Грозний: «Чемпіонат світу виграє або Бразилія, або Португалія»

В’ячеслав Грозний: "Чемпіонат світу виграє або Бразилія, або Португалія"

Добавлено:24 ноября 2022, 16:24
В’ячеслав Грозний:
В’ячеслав Грозний: "Чемпіонат світу виграє або Бразилія, або Португалія"

 Відомий український тренер В’ячеслав Грозний поділився своїм прогнозом на боротьбу в групі «H» ЧС-2020, якою виступають Португалія, Уругвай, Гана та Південна Корея. Стартові поєдинки в цьому квартеті пройдуть сьогодні.

«В цій групі грають Португалія, Уругвай, Корея та Гана. Думаю, що в такій послідовності вони і завершать груповий раунд.

Португалія вшосте поспіль зіграє на чемпіонаті світу. Вони є чемпіонами Євро-2016. Потім вони виграли Лігу націй. Роналду представляти не потрібно. Тренер у них досвідчений. Нині у розпорядженні Сантуша ціле сузір’я гравців. Мені здається, що їм уже потрібно спробувати битися за чемпіонський титул. Вони виграли Євро та Лігу націй. На черзі чемпіонат світу! По-моєму, хтось із португаломовних виграє мундіаль. Або Бразилія, або Португалія!

Уругвай — це дворазові чемпіони світу. Вони двічі вигравали Олімпіаду. Уругваю завжди є досить серйозні захисники. Але і непоганий потенціал в атакі.

Я думаю, Португалія і Уругвай пройдуть у плей-офф при всій повазі до Сону з Кореї та їх тренеру Паулу Бенту. Їм важко буде конкурувати з Португалією і Уругваєм. У Гани досить молодий тренер Отто Аддо. Звісно, ​​у Гани є таланти. Але Португалія і Уругвай набагато сильніше», — сказав Грозний.
Теги: генерация слов..
Просмотров: 86       Комментарии: 0
Все комментарии
р Понравилась новость? Да Нет
  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?