«Металіст 1925» обіграв «Інгулець» у матчі УПЛ

"Металіст 1925" обіграв "Інгулець" у матчі УПЛ

Добавлено:13 марта 2022, 16:55

Завершився матч 13-го туру УПЛ, в якому "Металіст 1925" на стадіоні НСК "Олімпійський" у Києві приймав "Інгулець". Фінальний свисток головного рефері Володимира Новохатного зафіксував перемогу господарів із рахунком 2:1.

Першими відкрили рахунок у мачі номінальні гості: Козак на 23-й хвилині вдало замкнув простріл із флангу. На 40-й хвилині Курило асистував Русину, який зрівняв рахунок у матчі. Перемогу харків'янам приніс влучний удар Безуглого на 79-й хвилині.

Перемога дозволила "Металісту 1925" набрати 14 балів і закріпитися на дев'ятий сходинці у турнірній таблиці VBET ліги. "Інгулець" (7) - на 15-му місці.