«Металіст 1925» зіграв внічию з «Рухом» на виїзді + Оцінки

"Металіст 1925" зіграв внічию з "Рухом" на виїзді + Оцінки

Добавлено:23 ноября 2022, 16:56

Сьогодні, 23 жовтня, відбувся матч 9 туру Української Прем'єр-ліги, в якому "Рух" приймав "Металіст 1925". Зустріч відбулася на стадіоні "Арена Львів" у Львові. Стартовий свисток головного арбітра матчу Ярослава Козика пролунав о 15:00 за київським часом.

Господарі вийшли вперед на 33-й хвилині, коли відзначився півзахисник Олексій Довгий після подачі з кутового. Харків'янам вдалося зрівняти рахунок у матчі наприкінці зустрічі зусиллями Габелка. Фінальний свисток арбітра сигналізував нічийний результат – 1:1.

Після цієї зустрічі становище команд у турнірній таблиці змінилося. "Рух" залишився на одинадцятому рядку, набравши 8 очок, а "Металіст 1925" піднявся на восьму позицію, у команди 10 балів.

У наступному турі "Металіст 1925" зіграє проти "Зорі", матч запланований на 28 жовтня.

«Рух» - «Металіст 1925» - 1:1
Голи
: Довгий 33 - Габелок 89

Рух: Паньків (к), Довгий, Слюсар, Дідик, Роман, Лях, Бойчук (Мисик 67), Климчук (Карабін 85), Соломон (Руніч 77), Таллес (Притула 67), Сапуга

Металіст 1925: Мозіль, Жичиков, Безуглий, Курило, Капінус, Мартинюк, Ременюк (Вендел 82), Габелок (к), Кравченко (Дудік 82), Дмитренко (Бичек 64), Борячук (Чирук 76)

Рух - Металіст 1925. Ваши оценки
Олег Мозіль     6.1     150001355190 мин.
Максим Жичиков     5.3     150101652090 мин.
Микита Безуглий     3.0     151551300090 мин.
Ігор Курило     5.3     150101652090 мин.
Дмитро Капінус     5.4     150100752090 мин.
Ярослав Мартинюк     5.3     150102552090 мин.
Дмитро Кравченко     4.6     151104531082 мин.
Артем Габелок     6.5     150010154490 мин.
Владислав Дмитренко     5.6     150101543164 мин.
Андрій Ременюк     5.8     150010472182 мин.
Андрій Борячук     4.9     151102461076 мин.
Костянтин Бичек     5.7     150011543126 мин.
Андрій Чирук     5.1     150112542014 мин.
Вендел     4.6     14012263008 мин.
Артем Дудік     4.5     14011543008 мин.
Едмар     6.4     160000365290 мин.

* 8 - Божественно; 7 - Отлично; 6 - Нормально; 5 - Можно и лучше; 4 - Бывает и хуже;
  3 - Очень неудачно; 2 - Плохо; 1 - Отвратительно.
Зарегистрируйтесь, чтобы выставить оценки
Лучший комментарий

4
Комусь не сподобалась гра, а мені сподобалась. Була атака, так трохи треба додати. Грали на перемогу, а пропустили. І змогли зрівняти.
Так тримати!
У Безуглого багато помилок.

Просмотров: 2301       Комментарии: 4
Все комментарии

2
Гра сподобалась,особливо у першому таймі. У другому таймі запам'ятався сейв від мозіля, знову спас, і дуже дорого коштує гол Габі після передачі Бичека на 89! хвилині. Молодці! Сьогодні себе проявили як справжні бійці!

4

1
До забитого гола уже хотел написать что не показывали характер очень давно в плане чтоб отыгрытся,но не успел-забили)))