Роман Мельник: «Будемо робити висновки по своїй грі»

Роман Мельник: "Будемо робити висновки по своїй грі"

Добавлено:29 декабря 2022, 18:59
Роман Мельник:
Роман Мельник: "Будемо робити висновки по своїй грі"

 Старший тренер юнацького складу "Металіста 1925" Роман Мельник поділився враженнями та емоціями від поєдинку його команди проти "Колоса":

-[b Роман Петрович, з трибун здавалося, що "Металіст 1925" володіє ініціативою у грі, але переміг "Колос"?
[/b]
- Можливо й так. З моєї точки зору, була рівна гра. Моментів було мало, як у суперників, так і в нас. Було більше боротьби. Тим не менше, оскільки команда суперників перемогла сьогодні, значить ми в чомусь не допрацювали. Будемо працювати, робити висновки з цієї поразки. Я сподівався, що хлопці після хорошого вояжу до "Дніпра-1" будуть грати агресивніше в атаці, але трошки нам це не вдалося. Проте на це є об'єктивні причини, хлопці були травмовані, дехто хворів, тому знову у нас вийшов дисбаланс.

- За час паузи приєдналися до команди кілька нових гравців. Чи потрібен тепер команді знову час, щоб зігратися? Чи це не вплинуло на результат?

- Ні, я думаю, що це не є причиною. Хороший футболіст він одразу вливається в колектив. Це залежить від рівня футболістів. Я сподіваюсь, що ці футболісти, яких ми взяли, вони нам допоможуть покращити нашу гру, покращити гру кожного футболіста окремо. Тому на це, що додалися нові футболісти, ми не будемо звертати уваги, а будемо робити висновки по своїй грі. У перші чергу в тактиці, трошки футболісти наші не правильно переміщалися на полі, десь не вистачило нам свіжості.
Просмотров: 402       Комментарии: 0
Все комментарии
р Понравилась новость? Да Нет
  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?