Андрій Павелко: «Євро-2024 пройде без росії»

Андрій Павелко: "Євро-2024 пройде без росії"

Добавлено:20 ноября 2022, 13:19
Андрій Павелко:
Андрій Павелко: "Євро-2024 пройде без росії"

 Президент Української асоціації футболу (УАФ) Андрій Павелко повідомив про те, що збірна росії не візьме участі у відборі на Євро-2024:

«Істерика росіян з приводу головного тренера Національної збірної України Олександра Петракова - не вартує ані найменшої уваги, бо їх недолугу скаргу УЄФА вже давно розглянув. Звичайно, що ніякого рішення про відсторонення немає і бути не могло. Було попередження і незначний штраф, який УАФ має за честь сплатити.

Тож марно рашисти намагаються зараз - напередодні важливого матчу української збірної - відволікти нас від підготовки до гри. Усі максимально зосереджені саме на цьому і готуються підтримувати наших хлопців.

P.S. Водночас, росіянам просто немає до чого готуватися. Як і вимагав, рф не буде 9 жовтня у німецькому Франкфурті. І щонайменше, до 2024 року їм таки не світять офіційні міжнародні футбольні змагання!

Євро-2024 пройде без країни-агресора!

Слава Україні!».

9 жовтня у Франкфурті відбудеться жеребкування відбору на Євро-2024.
Теги: генерация слов..
Просмотров: 460       Комментарии: 1
Все комментарии
р Понравилась новость? Да Нет
4
Я не зрозумів, а за що був штраф? Те, що не буде росії, це гарна новина.
Нема місця агресорам, рашистам на Європейських змаганнях, поки росія не поверне окуповані території всієї України, це території Донецької, Луганської, Запорізької, Миколаївської, Херсонської областей, Криму, окуповані території Молдови Придністров'я, а також окуповані території Грузії - Південна Осетія та Абхазія. росія повинна вивести повністю війська з даних територій, а також вивести збройні сили з Сирії, оплатити репарації України, Молдові, Грузії та Сирії.

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?