Задерака: "Чудовий колектив, тренери, керівництво та вболівальники"

Добавлено: 2 Июля в 12:53
Задерака:
Задерака: "Чудовий колектив, тренери, керівництво та вболівальники"
 Максим Задерака - це один з групи гравців, у яких напередодні скінчилися контракти з "Металістом 1925" та які з різних причин не були продовжені. За не довгий період у клубі Задерака став улюбленцем вболівальників. Відтак півзахисник розповідає чи правильним рішенням було обрати саме "Металіст 1925" минулого літа, які враження лишилися після року проведеного в команді та що він може побажати "Металісту 1925" у майбутньому.

- Фактично сезон ти провів у складі "Металіста 1925", практично лиш половину. Як ти може оцінити цей період у своїй кар'єрі?

- У минулому році серед декількох пропозицій я обрав саме "Металіст 1925" через низку факторів і вже зараз можу сказати, що це було цілком правильне рішення. Дружній колектив, цікавий стиль гри, наявна інфраструктура (база зі стадіоном), а також наші вболівальники. Усе це дозволяло сконцентруватися виключно на футболі і вдосконалювати власну, командну гру. Звичайно, залишився неприємний осад через початок війни 24-го лютого. Ми ґрунтовно готувались до весняної частини, провели якісні збори, мали усі передумови навесні покращити результати та стрибнути вище загального десятого місця. Але, на жаль, втрутились жахливі події. Війна зруйнувала усі плани і тому оцінити дебютний сезон "Металіста 1925" наразі важко.

- Які враження у тебе лишилися від "Металіста 1925"?

- Враження, як я вище сказав, дійсно позитивні. Чудовий колектив, тренери, керівництво та вболівальники. Харків гарне місто. Впевнений, що після усіх жахіть війни і перемоги України, Харків стане ще кращим, ще більш привабливим. Чому? Бо харків'яни справжні патріоти свого краю. І максимально швидко після війни відновлять те, що було зруйновано окупантами. Іншого просто не дано.

- Що можеш побажати клубу, вболівальникам на прощання?

- Прийдешній сезон в УПЛ змінить дуже багато сталих традицій нашого футболу, які сформувалися за останні роки. Багато хлопців вже залишили "Металіст 1925", прийдуть нові виконавці, нові обличчя. Побажання стосується не тільки "Металіста 1925", а й усього українського клубного футболу. Бажаю нашим клубам, щоб новий сезон УПЛ відбувся, щоб вболівальники мали змогу відволіктись від сумних воєнних подій і хоча б дві години на тиждень отримати трошки позитиву, вболіваючи за свій улюблений клуб. Проте, ще раз скажу, головне – щоб сезон відбувся. Це буде сигналом усьому світові, що ми живі, що ми існуємо і попри важкі обставини продовжуємо грати в футбол!

Дякую нашим Збройним Силам України за захист и те що ми зможемо займатись нашою улюбленою справою!!!

Теги: Максим Задерака; Металлист 1925;
Просмотров: 525       Комментарии: 0
Все комментарии
р Понравилась новость? Да Нет
  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog