Дмитро Капінус: "Робитиму все, щоб "Металіст 1925" перемагав"

Добавлено: 15 Янв в 19:14
Дмитро Капінус:
Дмитро Капінус: "Робитиму все, щоб "Металіст 1925" перемагав"
 Новачок "Металіста 1925" Дмитро Капінус у своєму першому інтерв'ю в якості гравця нашої команди розповів, чому не опинився у Харкові ще влітку, про стрибок у розвитку та які завдання він ставить перед собою.

- Дмитро, вітаємо тебе з тим, що ти став гравцем "Металіста 1925". Розкажи, будь ласка, як в тебе з'явився варіант перейти в цей клуб чи роздумував чи варто переходити, які емоції від переходу?

- Так, я думав над можливістю такого переходу ще минулого літа. Але оскільки юнацькій команді "Шахтаря" належало зіграти у Юнацькій Лізі Чемпіонів, розраховували, якщо ми вийдемо далі, то я залишуся. Ми не вийшли, у мене з'явився варіант з орендою і я перейшов до "Металіста 1925"

- Що для тебе означає цей перехід? Які цілі, завдання ти ставиш перед собою на цей період, коли гратимеш у складі "Металіста 1925"?

- Це великий стрибок у розвитку. Це дорослий футбол, по-перше. Тут буде потрібно швидше думати, швидше приймати рішення і все буде набагато швидше. Я розраховую прогресувати, намагатися закріпитися в першій команді. І робитиму все, щоб "Металіст 1925" перемагав.

- Валерій Сергійович Кривенцов казав, що одним із завдань щодо тебе у тренерського штабу буде те, щоб ти став ключовим гравцем у молодіжній збірній. Які в тебе амбіції у цьому напрямку?

- Мене одного разу викликав Руслан Ротань. Я був на зборі, подивився що та як там. Мені сказали, щоб поки придивлявся, у майбутньому будемо тебе більше підпускати. Я буду намагатися закріпитися у молодіжній збірній також.

- Чи є в тебе знайомі в "Металісті 1925"?

- Так, по "Шахтарю" знаю Дмитра Криськіва, ми разом грали в дублі. А загалом, більш-менш я усіх знаю, бо грав у "Металісті" близько чотирьох років тому. Тож, приблизно гравців знаю.

- Щодо тренерського штабу. Як очікуєш на роботу з Валерієм Кривенцовим та його асистентами?

- Валерія Сергійовича я бачив, коли він був тренером дубля "Шахтаря", а я там був у команді U-19. Я бачив, як він тренує, розумію його завдання та цілі. З Олександром Миколайовичем також знайомий. Він мене тренував у команді U-16. Знаю весь тренерський штаб.

Теги: Дмитрий Капинус; Металлист 1925;
Просмотров: 654       Комментарии: 0
Все комментарии
р Понравилась новость? Да Нет
  
Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog