Сергій Стороженко: Вболівай за своїх! Все тільки починається!

Добавлено: 17 Мая в 18:21
Сергій Стороженко: Вболівай за своїх! Все тільки починається!
 От почну з такого. Ви, як і я, знаєте немало людей, які з радістю очікують, що ми потерпимо крах, невдачу або залишимося без фінансової або вболівальницької підтримки. Я питаю: чому таке відбувається на Харківщині, де зосереджена еліта науки, культури, освіти? Відповідь для мене не є таємницею і тому, ще при створенні нового Клубу я розумів, що багато хто буде порівнювати нас із тим ліквідованим, знищеним "Металістом". Будуть ревнощі, ілюзії, сподівання на швидке відновлення та яскраві перемоги, на гру чудових бразильців, аргентинців, мрії про можливість створити щось подібне за рахунок когось, а не власними зусиллями, нерозуміння приватної власності колективу засновників, яким є сучасний футбольний клуб.

Окремі вболівальники вважають, що головне - це гроші. На їхню думку треба мати багато грошей та купувати кваліфікованих футболістів, легіонерів, запрошувати класних, в тому числі, іноземних менеджерів. Є небажання розуміти нашу стратегію, яка спрямована на іншу мету, зорієнтовану на власних вихованців, доморощених футболістів та тренерів, а також дбайливе ставлення до кожної копійки, яку заробляє Клуб. Заробляє, а не споживає за рахунок чужих доходів.

Дійсно, Клуб не має власника-олігарха, який би, як попередній власник-втікач, розкрадав народні гроші та наші ж вкрадені вкладав у власний футбольний клуб. А потім кинув би робити і це. Ми ж намагаємося бути разом з тими, хто дбає про відновлення професійного клубного футболу на Харківщині. Хто це? Перш за все, це інвестори-засновники Клубу, які фінансують його з власних статків, спонсори, які купують рекламний продукт, і меценати. Але ж найголовніше - це вболівальники, які відгукнулися на можливість створити власний Клуб, фінансували його з власної кишені, на визначених засадах керували та контролювали його діяльність. Такі вболівальники - наша гордість. Бо саме вони зробили надзвичайно багато для рідного Клубу, хоча це залишається поза увагою журналістів, які звикли спілкуватися з олігархами та відгукуватися на їхні потреби. Хіба ж ми не розуміємо цього?

Однак зараз про інше. Знаємо, що є люди, які будуть щасливими, якщо не буде виконане завдання сезону та ми не потрапимо до УПЛ. Таке собі сумнівне щастя. Це нормально, оскільки в їхньому уявленні щастя одних будується на нещасті інших… Коли ж ми створювали Клуб, то всі, хто прийшов до нього на правах власників, розуміли, що попереду довгий та важкий шлях. Зараз наші критики вже забули, а деякі і не знали, як ми прийшли на стадіон "Старт": голі, босі, без м'ячів, екіпіровки, транспорту, персоналу та спортивної споруди для змагань, де "футбольне поле" навіть не нагадувало смарагдовий газон для футболу. Нас тоді недоброзичливо називали ентузіастами, у яких нічого не вийде. Не звертаючи на це уваги, маючи амбітну мету, ми почали працювати над відновленням професійного футболу та зараз знаходимося в процесі роботи, а не балачок. Нам дуже нелегко, адже майстерність і фортуна не завжди супроводжують наші матчі. Я навіть скажу, є ті, хто навмисно шкодить, заздрить, хоча лицемірно каже, що не заважає нам… Але ми готові наполегливо працювати, бо тільки це є запорукою успіху. Образливо чути думки "знавців", начебто ми "зливаємо" матчі, тобто програємо їх навмисно, буцімто ми не зацікавлені в перемогах або хтось із футболістів не хоче брати участь заради виходу до УПЛ. Відповідально називаємо це неправдою!

Ми пройшли важкий шлях, який передбачений Регламентом: від участі в аматорських змаганнях і зараз виходимо на фінішну пряму спортивного сезону у Першій професійній лізі України. І якби він не завершився, і щоб про це не думали і не говорили наші кривдники, він є успішним, бо ми чесно змагалися та кожного року зростали у класі. Нам пророкували підсумкове сьоме місце в турнірній таблиці, а ми змусили звертати на себе увагу, рахуватися з нами, розповсюджувати про нас чутки/плітки, навіть ображати та об'єднуватися проти нас на полі та за його межами і, як наслідок, поважати. Ми довели, що багаторазові фінансові переваги - не головне в футболі та що вони не мають відношення до футболу взагалі, Чесної Гри і перемог, якщо витрачати їх не на футбол, а на незаконне стимулювання проти суперників та іншу "роботу".

Ми є успішними! Більш того, я впевнений, що наші вірні вболівальники погодяться з такою думкою: перед початком змагань кожен мріє стати чемпіоном, а в день, коли розумієш, що зробити це не вдалося, дуже засмучуєшся та змагаєшся вже за найвищий результат. Віримо в себе та в нашу мету, віримо футболістам та тренерам, уболівальникам та журналістам, усім шанувальникам футболу, які працюють заради наших перемог саме зараз, в цьому сезоні. Ми робимо все, що в наших силах, та йдемо тільки вперед, до нашої мети - Прем'єр-Ліги. Приєднуйтеся та перемога буде!

Вболівай за своїх! Все тільки починається!

Теги: Сергей Стороженко; Металлист 1925; ПФЛ; Первая лига;
Просмотров: 1975 Комментарии: 21
р Понравилась новость? Да Нет


IhorGM
Ми є успішними! Більш того, я впевнений, що наші вірні вболівальники погодяться з такою думкою: перед початком змагань кожен мріє стати чемпіоном, а в день, коли розумієш, що зробити це не вдалося, дуже засмучуєшся та змагаєшся вже за найвищий результат. Віримо в себе та в нашу мету, віримо футболістам та тренерам, уболівальникам та журналістам, усім шанувальникам футболу, які працюють заради наших перемог саме зараз, в цьому сезоні. Ми робимо все, що в наших силах, та йдемо тільки вперед, до нашої мети - Прем'єр-Ліги. Приєднуйтеся та перемога буде!-Підписуюсь під кожним Вашим словом! нехай дурні заздрять,а допоки у Харкові ведеться цілеспрямована робота по відновленню ФК у ПЛ! Вірю що рано чи пізно потрібний результат буде досягнуто! Успіхів усім хто причетний! НІКОЛИ НЕ ЗДАВАЙСЯ!
akademik +1   
Головне,що Харківщина має футбольний клуб,який почав свою історію з нуля,саме з нього.І не треба чекати ,що прийде певний олігарх і магічною грошовою паличкою зробить диво,його не буде,але хотілося б такого.Даний сезон для клуба дійсно не такий як ми чекали,більше вийшло у тих,хто попереду,але і на нашій Харківщині теж обов'язково буде свято футболу в УПЛ .
андрон1962 +1   
Сергей.Михайлович хорошая статья всем завистникам которые поливают клуб грязью.Только вперёд только до перемоги. ВЕРИМ В КОМАНДУ.Всем игрокам тренерскому штабу меджементу здоровья и командного духу.
Смотритель +5   
Все, как всегда, правильно написано, однако у меня такое чувство, что подтекст у статьи такой: мы не попадаем в ПЛ, в этом сезоне, но ничего страшного не случилось, жизнь продолжается. Будто мы этого не понимаем и завтра прекратим болеть за команду.
Хотелось бы конечно услышать, какие меры и действия предпримет руководство, что бы не наступить на грабли в будущем сезоне.
У нас был реальный шанс на ПЛ, что произошло с командой начиная со сборов и по сей день, кто виноват и что делать. Вот об этом я бы почитал с большим удовольствием...


Arkan1925
"зорієнтовану на власних вихованців, доморощених футболістів та тренерів" - а если у них не выходит? Похоже на письмо прощания с УПЛ в этом сезоне, но это только мое личное мнение
Смотритель +2   
Arkan1925, Не только...
AndreiD +4   
Смотритель, На перерыв уходили с хорошим отрывом от Волыни, Колоса. Считал 2е место уже железно за нами. А там если хлопнем дома СК-1, то отрыв сократится с 5ти до 2х очков. Вся причина мне кажется в разбалансированном составе, пришли новые игроки которые не придали мощи, опыта команде. Лидерских качеств я пока не увидел не в одном из них. Вспоминаю как к нам в тот наш старый Металл пришёл Соса, и с первой игры показал свой класс. Тут просто не вышло ни какого усиления в линиях. Возможно да, ещё из них кто то заиграет, но с этими эксперементами сезон уже провален.
Дуги Вайт +3   
Стороженко, когда у команды игра появится? Хотя бы какая была при Призетко..
Борис Довгоброд
Дуги Вайт, А при Призетко - это когда без шансов влетали 0:4 Таврии-Скиф, Агробизнесу? Или когда безвольно играли дома 0:0 с Миром Горностаевка, еле отскочили дома с Днепром-1 1:1 ? И как же его талант не оценили в Житомире уже после М1925?Так, что вот Вам и факты про Призетко.
Arkan1925 +1   
Дуги Вайт, А при Призетко - это когда без шансов влетали 0:4 Таврии-Скиф, Агробизнесу? Или когда безвольно играли дома 0:0 с Миром Горностаевка, еле отскочили дома с Днепром-1 1:1 ? И как же его талант не оценили в Житомире уже после М1925?Так, что вот Вам и факты про Призетко.

Борис Довгоброд, знаете, иногда главное результат а не отдельно взятые игры , назовите мне весной текущего года яркую победную игру хоть одну, хоть тайм?

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog