Офіційно. Рішення КДК ФФУ стосовно можливих порушень Кодексу етики і чесної гри ФК «Суми»

Добавлено: 17 Апр в 14:23
Офіційно. Рішення КДК ФФУ стосовно можливих порушень Кодексу етики і чесної гри ФК «Суми»
 За результатами розгляду справи 11.04.2019 КДК ФФУ застосував до клубу, його функціонерів та футболістів наступні санкції:

1) Виключити ФК «Суми» Суми зі складу учасників змагань ПФЛ — позбавити ФК «Суми» Суми права брати участь у поточному та майбутньому змаганнях.

2) Позбавити ФК «Суми» Суми статусу професіонального клубу.

3) Заборонити Р. Козарю здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.) довічно.

4) Заборонити О. Мартюку здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.) довічно.

5) Заборонити футболісту Є. Луговому (09.04.1995 р.н.) здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.) довічно.

6) Заборонити футболісту О. Давидову (29.03.1982 р.н.) здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.) довічно.

7) Заборонити футболісту Т. Дураю (31.07.1984 р.н.) здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.) довічно.

8) Заборонити футболісту С. Гаращенкову (16.05.1990 р.н.) здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.) довічно.

9) Заборонити футболістам Д. Кохії (22.04.1993 р.н.), А. Козлову (10.02.1997 р.н.), А. Штаньку (06.09.1980 р.н.), Д. Богачову (25.08.1992 р.н.), І. Циколії (26.05.1987 р.н.), В. Шараю (25.05.1997 р.н.), Я. Рафальському (16.07.1992 р.н.) здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.) строком на 1 (один) рік з дня набрання рішенням чинності.

10) Заборонити футболісту М. Вечурку (06.06.1992 р.н.) здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.) строком на 6 (шість) місяців з дня набрання рішенням чинності.

11) Заборонити футболістам Д. Кохії, А. Козлову, А. Штаньку, Д. Богачову, І. Циколії, В. Шараю, Я. Рафальському, М. Вечурку здійснювати будь-яку діяльність, пов’язану з футболом (адміністративну, спортивну та ін.) строком на 3 (три) роки умовно з дня набрання рішенням чинності.

12) Встановити футболістам Д. Кохії, А. Козлову, А. Штаньку, Д. Богачову, І. Циколії, В. Шараю, Я. Рафальському, М. Вечурку випробувальний строк 2 (два) роки, протягом якого вони мусять довести своєю особистою поведінкою своє виправлення.

Дане рішення КДК ФФУ може бути оскаржене до Апеляційного комітету ФФУ не пізніше 10 (десяти) днів з моменту отримання тексту рішення з мотивувальною частиною.

img
img

Теги: ПФК Сумы; ПФЛ; Первая лига;
Просмотров: 278 Комментарии: 4
р Понравилась новость? Да Нет


urist
А Севидова нет, хотя по всех сообщениям журналистов он біл в списке
ABSAZ
urist, Я тоже удивился, что его не коснулись санкции и он вообще не наказан. Это или тупость работников КДК,или внешнее влияние в виде тех же денег.
Андрей
urist, Обещали на следующей неделе, когда будет решение по матчу Ильичевец - Горняк-Спорт
urist
Андрей, Денисов в воскресенье в Великом футболе говорил, что Севидова именно за Сумы отстранили пожизненно. Даже на этом сайте была эта новость:http://fc-metalist.com/news/8600-denisov-fk-sumy-nakazan-za-moshennichestvo-a-sevidova-otluchat-ot-futbola.html


Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog