Олександрія на виїзді розгромила Чорноморець
Добавлено: 16 Марта 2019 в 16:35 (Андрей)
 "Олександрія" у поєдинку 22-го туру чемпіонату України нанесла розгромної поразки одеському "Чорноморцю" - 3:0.

Спочатку матч був запланований на неділю, 17 березня, але через міжнародний марафон в Одесі зустріч перенесли на день раніше.

До цієї гри обидві команди вже вирішили питання потрапляння до верхньої "шістки" за підсумками першої частини чемпіонату - "Олександрія" гарантувала собі потрапляння до топ-6, а "Чорноморець" втратив усі шанси поборотися навесні за місце в єврокубках.

Тим не менш, клуби були серйозно налаштовані поборотися за очки в цьому поєдинку. Проте, рівної боротьби на полі не вийшло.

"Олександрія" ще в першому таймі відвантажила три м’ячі у ворота "моряків". Дублем  відзначився Артем Сітало (5’, 39’), ще один один гол забив Владислав Бабогло (32’).

На 53-й хвилині будь-які надії "Чорноморця" на камбек поховав нападник одеситів Володимир Коваль. Форвард брудно зіграв проти Бабогла, за що отримав пряму червону картку і залишив свій клуб у чисельній меншості.

"Олександрія" спокійно довела гру до логічної перемоги і з 41 балом закріпилася на третій позиції в турнірній таблиці.

"Чорноморець" залишився з 16 очками на передостанній одинадцятій сходинці.