"Футбольна кухня" – новий проект Федерації футболу України
Добавлено: 18 Фев 2019 в 17:30 (Андрей)
 Федерація футболу України запускає новий відеопроект. 25 лютого на каналі YouTube ФФУ стартує шоу "Футбольна кухня".

На скільки важлива "правильна" їжа у житті професійних спортсменів. Що можна приготувати швидко та, водночас, смачно і корисно. Наскільки футболісти слідкують за своїм харчуванням і чи є в них власні секрети. Відтепер, все це та багато іншого – у "Футбольній кухні"!

Ведучий та головна дійова особа проекту – Любомир Тошич, шеф-кухар національної збірної України.

Любомир родом з Сербії та вже тривалий час живе в Україні. Працював шеф-кухарем в найвідоміших ресторанах міста Дніпро, а з 2016 року працює у штабі збірної команди України.

Гостями кухні Любомира будуть футболісти національної збірної, тренери та відомі футбольні особистості. Під ретельним наглядом шеф-кухаря вони готуватимуть різноманітні страви, які ви легко зможете повторити у себе вдома!

Головний акцент проекту зосереджений на здоровому харчуванні і на руйнуванні міфу, що дотримання його правил потребує багато часу та зусиль.

На вас чекають чудові рецепти, секрети від шеф-кухаря світового рівня, а також – гастрономічні таємниці наших футболістів!

"Я вірю, що я та наші футболісти зможуть переконати вас, що не можна відсувати на другий план своє власне здоров’я! Харчуватися правильно не так складно, як здається. І я вам це доведу!", – зазначає Любомир Тошич.

Хто стане гостем прем’єрного ефіру і чим дивуватиме наших глядачів, ви дізнаєтеся 25 лютого. Слідкуйте за YouTube ФФУ та будьте здорові!
Теги: ФФУ; сборная Украины;
Просмотров: 358 Комментарии: 1
р Понравилась новость? Да Нет


ingwarr -1   
Поки вони запускають різні іновації ,український футбол зсувається у прірву.

Добавление комментария
Оставлять комментарии в этом разделе могут только зарегистрированные пользователи.
При регистрации вся реклама на сайте исчезает!
Войти на сайт под своим логином.
Зарегистрироваться на сайте.
Как придумать надежный пароль?
Вход Регистрация
На главную
waplog