"Житлобуд-1" поступився "Металісту 1925" U15
Добавлено: 14 Фев 2019 в 14:40 (Андрей)
 "Житлобуд-1" провів чергову товариську гру в рамках підготовки до весняної частини чемпіонату України. Суперником стала команда "Металіст 1925 U15".

З перших хвилин гри стало ясно, що ніхто здаватися не збирається. Багато боротьби і мінімум моментів. "Житлобуд-1" створював стандарти у вигляді кутових, але ось реалізувати ці моменти не вдавалося. "Металіст" відповідав рідко, але не менш небезпечно. Проте на перерву команди пішли з рахунком 0:0.

На другий тайм Максим Рахаєв провів п'ять замін. На поле вийшли Голиш (замість Шевчук), Соломаха (Утицьких), Андрущак (Кочнєва), Саніна І. (Шульга), Саніна Ж. (Алексанян). А ще через п'ять хвилин Куніну замінила Нестеренко.

Обидві команди додали в темпі і провели ряд небезпечних атак. Всі карти тренерському штабу сплутала раптова травма Костюченко. Тренер вирішив не ризикувати гравцем, і команда залишилася вдесятьох. І буквально через кілька хвилин "Металіст" відкрив рахунок. На добивання зреагував Мельник і вивів свою команду вперед. Після невеликої наради, гості також зрівняли склад і гра продовжилася 10 на 10. На 71 хвилині гравці "Металіста" знову засмутили нашого воротаря, на цей раз відзначився Григор'єв. Харків'янки зібралися, і в швидкій контратаці Апанащенко ефектно перекинула м'яч головою через воротаря і скоротила рахунок. Правда, через хвилину все той же Григор'єв знову збільшив різницю до двох м'ячів.

Контрольний поєдинок завершився з рахунком 1:3. Голи забивали: Апанащенко (75) - Мельник (64), Григор'єв (71, 76).